Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm nasıl izlenir? Game of Thrones S8 E3 yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Game of Thrones 8. sezon 2. bölümü HBO tarafından yayımlandı. İlk bölümden sonra heyecan daha da arttı. Game of Thrones'da Jon Snow'un gerçek kimliğini öğrenmesi ile izleyiciler büyük bir heyecan ile 8. sezon 2. bölümü bekliyor. Peki yeni bölüm ne zaman? Beklenen yeni bölüm öncesinde Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte GoT yeni bölüm detayları...

Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm nasıl izlenir? Game of Thrones S8 E3 yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Game of Thrones heyecanı yeni bölümün yayınlandığı günlerde zirveye çıkıyor. Game Of Thrones’un 8. sezon 2. bölümü Türkiye’de 21 Nisan’ı 22 Nisan’a bağlayan gece yayınlandı. Game of Thrones 8. sezon 2. bölümünün Türkiye’de yayıncı kuruluş olan Digiturk tarafından bölümün altyazılı hali yayınladı. İşte Game of Thrones izleme yolu ve 8. sezon 2. bölüme ait ayrıntılar…

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones'un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak.

GAME OF THRONES 8. SEZON 3.BÖLÜM FRAGMANI

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımda karakterlerin portrelerine odaklanan yakın çekimlerden sonra dizi içerisindeki sahneler başlıyor. Jon “Gece kralı geliyor” derken, çeşitli karakterleri aksiyon hazırlığı içinde görüyoruz. Daha sonra da Daenerys, Jon'a “Ölüler ordusu çoktan geldi.” diyor. Fragmanın sonunda ise Birenne of Tarth'ı görüyoruz. Bir önceki bölümde sol cenahı tutan gruba liderlik edeceği belirtilen karakter, askerlerine yerlerini korumalarını söylüyor.

 

GAME OF THRONES YENİ BÖLÜM TARİHLERİ 

Game of Thrones'un 8. sezon bölüm tarihleri ve süreleri şöyle olacak:

1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak

2. Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak

3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak

4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak