Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm yayında! GoT nasıl izlenir?

Game of Thrones son bölümde Misaandei'nin acı ölümününü ardından heyecanla beklenen 8. sezon 5. bölüm yayınlandı. Taht savaşı kaldığı yerden devam edecek. Peki Game of Thrones nasıl izlenir? İşte 8. sezon 5. bölüm izleme linki...

Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm yayında! GoT nasıl izlenir?

Game of Thrones’ta 8. sezonun başlaması ile her bölüm heyecan içinde bekleniyor. Khaleesi’nin ‘Mad King’e benzeyip benzemeyeceğini merak eden adaylar 8. sezon 5. bölümde aradıklarını bulmayı bekliyor. HBO 5. bölümü yayınladı fakat saat 07:20 itibari ile Türkiye’deki yayın haklarını elinde bulunduran Dİgitürk yeni bölümü henüz yayınlamış değil.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones'un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ertesi akşam olacak.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

NOT: Türkiye’de dizinin bölümleri yayınlandığı günden bir sonraki saat 04:00’dan itibaren Digiturk’ten altyazılı izlenebilecek.