Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezon hakkında yeni bilgiler…
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezon hakkında yeni bilgiler…
Game of Thrones 8. sezon yani final sezonunun ne zaman başlayacağı belli olmuştu. HBO'nun yaptığı açıklamaya göre Game of Thrones yeni sezon ilk bölüm 2019 yılında başlayacak. Televizyon tarihinin en başarılı dizilerinden biri olan Game of Thrones 8. sezonu ile veda edecek.
Magazin 22 Ocak 2018 - 13:22

Yayıncı HBO'dan yapılan resmi açıklamaya göre Game of Thrones 8. sezon 1. bölümün yayınlanma tarihi 2019. 8. sezon'da 6 bölüm olacağının altı çizilirken, David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik sezon boyunca yönetmen koltuğunda oturacak. Sezonun senaristleri ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill.

‘ÇEKİMLERİN YARISI BİTTİ’

Game of Thrones 8. sezonda her bölüm film uzunluğunda olacak. Shiftdelete’nin Variety’den aktardığına göre GoT’un Lord Tyrion’ı Peter Dinklage 8. sezonun çekimlerin yarısının bitirdiğini duyurdu. HBO'nun onlara sağlam bir sezon için hayli uzun bir aralık bıraktığını hatıratan Dinklage, bu zamanı iyi bir iş ortaya koymak için çalışarak kullandıklarını da belirtiyor.

Peter Dinklage aynı zamanda 8. sezonun diziyi bitirmek için en doğru zaman olduğunu da söyledi. Bir TV şovu çok uzun süre ekranlarda kaldığında işler yolunda gitmeyebiliyor. Ama bu harika zamanda diziyi bitirerek GoT serisine büyük bir final de vermek istiyorlar.

İşte Dinklage’in röportajı…