Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones nereden izlenir? Game of Thrones, 2. bölüm fragmanı yayınlandı!
Game of Thrones, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yeni sezonu ile seyirci karşısına çıktı. İzleyiciler 8. yeni sezonunun başlamasının ardından, 2019 GoT yeni sezon ilk bölüm altyazılı nereden izlenir sorusuna yanıt arıyor. Game of Thrones'ta uzun yıllardır süren büyük macera final sezonu ile sona erecek. Game of Thrones 1. bölümü ardından 8. sezon 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Game of Thrones'un yayınlandığı kanal ve altyazılı izleme yolları...
Magazin 15 Nisan 2019 - 19:45

Milyonları ekran başına kilitleyen ve Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunan Game of Thrones yeni sezonu başladı. Seyirciler izlemek için sabırsızlandığı dizi için Game of Thrones hangi kanaldan, nasıl izlenir aramaları yapıyor. İlk bölümü yayınlanan dizinin 2. yeni bölüm fragmanı da seyircilerle buluştu. Game of Thrones'un yayın hakları ülkemizde Digiturk'te. Peki Got nasıl ve nereden izlenir? Çekimleri 2 yılda tamamlanan Game of Thrones 8. sezonuna dair detaylar haberimizde.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’un Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. Game Of Thron’un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. 30 Nisan'a kadar 1 No'lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika'da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ertesi akşam olacak.

GAME OF THRONES YENİ BÖLÜM TARİHLERİ 

Game of Thrones’un 8. sezon bölüm tarihleri ve süreleri şöyle olacak:

1. Bölümü 14 Nisan'da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak

2. Bölümü 21 Nisan'da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak

3. Bölümü 28 Nisan'da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak

4. Bölümü 5 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

5. Bölümü 12 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

NOT: Türkiye’de dizinin bölümleri yayınlandığı günden bir sonraki saat 04:00’dan itibaren Digiturk’ten altyazılı izlenebilecek.

KHALEESİ’DEN GAME OF THORES İPUCUSU

Milyonları ekran başına kilitleyen ve Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunan Game of Thrones'un final sezonunu yaklaşırken dizide ‘Daenerys Targaryen' karakterine hayat veren Clarke'ın kırmızı halıda E! News'a verdiği röportaj E! Red Carpet & Award Shows Youtube kanalında yayınlandı. Game of Thrones final bölümlerin beklenmediği kadar ilgi çekici olacaklarını belirten Clarke, hayranların bu bölümlere nasıl bir tepki verebilecekleri sorusu karşısında, “Herkes şok olacak” yanıtını verdi.

Son güncelleme: 18:21 - 20.04.2019