Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones hayranları için flaş final gelişmesi!
Game of Thrones hayranları için flaş final gelişmesi!
Game of Thrones hayranları 7. sezonun başlamasıyla Game of Thrones rüzgarına yeniden kapıldı. Dizinin yayıncı kanalı HBO dizinin finaliyle ilgili heyecanlandırıcı bir açıklama yaptı. Game of Thrones finalinde ne olacak?
Magazin 28 Temmuz 2017 - 15:56

Game of Thrones yeni sezonuyla gündemde kalmaya devam ediyor. Rekorlara doyamayan dizi Game of Thrones’un finali de yaklaşıyor. Dizinin yayıncısı olan HBO kanalı final sezonun altı bölümden oluşacağını daha önce açıklamıştı. Bu altı bölümün yetersiz olduğunu düşünen hayranların tepkileri üzerine HBO programlarının başsorumlusu Casey Bloys, konuyla ilgili sürpriz bir açıklama yaptı.

HER BÖLÜM 2 SAAT OLABİLİR

ABD'deki Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yazlık basın turunda konuşan Bloys, fantastik dizinin sezon finalinin iki saatlik bölümlerden oluşabileceğini ve aslında diğer sezonlardan çok daha uzun sürebileceğini söyledi. “Game of Thrones'ın final sezondaki bölünlerin daha uzun olacağını düşünüyorum, fakat ne kadar uzun olacağından emin değilim. Bu konuyu henüz tartışmadık. Bölüm başına iki saat fazlaymış gibi görünüyor ama Game of Thrones harika bir dizi, kim bilir?” Bununla birlikte final sezonunun yani 8. sezonun yayın tarihi açıklanmadı.