Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gamze Özçelik lüksün tanımını yaptı
Gamze Özçelik lüksün tanımını yaptı
Oyuncu Gamze Özçelik, fırsat buldukça Afrika'ya giderek burada yardıma muhtaç çocukların yaralarına merhem oluyor.
Magazin 20 Nisan 2017 - 13:25

Son olarak geride bıraktığımız ayın son günlerinde Gana’ya giden Özçelik, bu kez çocuklara ilaç götürdü ve onlarla zaman geçirdi. Bir evlat sahibi Gamze Özçelik, kendisini çocuklara adadı. Bulduğu her fırsatta Gana’ya gidip oradaki kimsesiz çocuklarla ilgilenen ünlü oyuncu, kimsesiz miniklerle oyunlar oynadı.

LÜKSÜN TANIMINI YENİDEN YAPTI

Afrika’da geçirdiği vakitlere dair sosyal medya hesabından da paylaşımlarda bulunan Gamze Özçelik, paylaştığı fotoğrafta gittiği yerlerde yaşanan zorlukları anlatırken lüks tanımını da adeta yeniden yaptı. İşte Gamze Özçelik’in o satırları: “Kaldığımız bölgeler de, ayağımızı yerden kesecek bir araç bulduysak zaten lüks içinde yaşıyoruz. Genelde araçlarda camlar açılmaz, açılırsa kapanamaz. Kapı kolun varsa şanslısın… Klima ve müzik gibi ekstralar için zaten hiç heveslenme! Yol boyunca yapacağın yapış yapış bir halde dostlarla sohbet, kahkaha ya da camdan bakıp Mevla’nın yarattıklarına bolca tefekkür, şükür. Bazen de böyle araçtan çılgın sesler çıkar ve yanaşırsın bir tamirciye. Bir bakarsın anın içinde yeni bir kapı açılmış. Muhteşem insanlar ve doğa, bambaşka bir hale bürünmüşsün. Keyfini çıkar. Şükür Ya Rabb’im her anımıza, her halimize…”

gamze-ozcelik-ic