Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gelin adayıydı, hayatının şokunu yaşadı
Gelin adayıydı, hayatının şokunu yaşadı
İzdivaç programında ünlenen ve evlenecekleri konuşulan ikiliden damat adayı Kaan'ın, Solmaz'ın evde olmadığı zamanı fırsat bilerek bütün eşyalarını alıp gittiği öne sürüldü.
Magazin 5 Nisan 2018 - 07:57

Sosyal medya hesabından evin boş görüntüsünü paylaşan Solmaz, “İzmir’deydim, evimde değildim. Ablamla evime geldiğimde bomboş buldum. Kaan bana yaptıkları yetmiyormuş gibi beni aldattığı yetmiyormuş gibi, onu bıraktığım için her şeyimi alıp götürmüş. Pasaportuma kadar evimden alıp götürmüş ve geri vermiyor. Polisler gelecek, zabıt tutacak” şeklinde konuştu.

“EVİM BOMBOŞ”

İzdivaç programıyla ünlenen gelin adayı, “Onu rezil edeceğim. Her şeyi kanıtlarıyla paylaşacağım. Kızlarla bana fotoğrafları geldi. Evimi görüyorsunuz, bomboş. Ben ona kötülük yapmadım. İnsan bu kadar yüzsüz, arsız olamaz. Ben onu bıraktım, ama hala kurtulamıyorum. Beni kötü bilmeyin. Kaan kral adam sanıyorsunuz” ifadelerini kullandı.