Sözcü Plus Giriş

Gelinim Mutfakta’da kim elendi? Elenen isim belli oldu… Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da elenen isim belli oldu. Haftanın birincisi de üst üste aynı isim olmayı başardıı. Gelinim Mutfakta 31 Ağustos bölümünde kim elendi sorusu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Gelinim Mutfakta büyük ilgi topluyor. Heyecan dolu ve eğlenceli anları ile izleyiciden tam not alan yarışmada bu hafta elenen ismin kim olacağı araştırılıyor. Peki Gelinim Mutfakta 31 Ağustos kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın finalinde yarışmaya deva eden isim belli oldu. Haftanın birincisi de belli oldu...

Güncellenme: 15:51, 31/08/2018
Gelinim Mutfakta’da kim elendi? Elenen isim belli oldu… Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 5 bileziğin sahibi olan haftanın birincisi belli oldu. Final bölümünde elenen isim de açıklandı. Gelinim Mutfakta adlı heyecan dolu programda yarışmacılar kıyasıya rekabet ediyor. Gelinim Mutfakta 31 Ağustos’ta elenen ismin kim olduğu ve bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 31 Ağustos kim elendi? Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finaliyle ekrana geldi.

HAFTANIN BİRİNCİSİ VE ELENEN KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelin 6 puanla Burcu oldu. Günün en düşük ikinci puanını alan 12 puanla Ezgi oldu. Günün en yüksek puanını alan 14 puanla Ayşenur oldu ve çeyrek altın kazandı. Haftanın en düşük puanlarını alanlar Emine ve Burcu oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasına veda eden isim 51 puanla Emine oldu.  Burcu ise 53 puan aldı. Haftanın en yüksek puanını alan gelini 63 puanla Ezgi oldu. Ezgi 5 bileziğin sahibi oldu. Ayşenur’un puanı ise 60.

gelinim-mutfakta
gelinim

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASI KONUSU

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün 15:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARIN GÜNDEMİ HAMİLE YARIŞMACI OLMUŞTU

Yarışmadaki sempatikliği ile herkesin gönlünde yer eden Cansu, önceki bölümlerde hamileliği yüzünden kendi isteği ile programdan ayrılmıştı. Doğacak olan bebeği şansı için Gelinim Mutfakta'nın 17. haftasında kaynanası Sevgül Hanım ile birlikte yarışmaya geri döndüler.

Gelinim Mutfakta’da şoke eden olay! Sancısı gelince hastaneye kaldırıldı ve…

Yayın esnasına doğum sancısını yoğun yaşmaya başlayınca başta kaynanası Sevgül Hanım olmak üzere herkes telaşlandı. Fatih Ürek hemen sağlık görevlilerini çağırdı. İlk müdahalesi stüdyoda yapılan Cansu'nun bir an önce hastaneye kaldırılması gerekti. Cansu, ambulansla hastaneye kaldırılırken diğer yarışmacılar tedirgin gözyaşları ile onu uğurladılar. Gözde yarışmacı Cansu bebeğini kucağına aldı.

Yayınlanma Tarihi:14:04,