Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gelinim Mutfakta’da şoke eden olay! Sancısı gelince hastaneye kaldırıldı ve…
Gelinim Mutfakta’da şoke eden olay! Sancısı gelince hastaneye kaldırıldı ve…
Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programı "Gelinim Mutfakta" programının yarışmacılarından Cansu, canlı yayında doğum sancısının gelmesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Cansu hastanede bir bebek dünyaya getirdi. İşte ayrıntılar...
Magazin 2 Ağustos 2018 - 08:49

Fatih Ürek’in sunduğu yarışma “Gelinim Mutfakta” programında hamile yarışmacı Cansu’nun doğum sancısı gelince apar topar hastaneye kaldırıldı. Programdaki herkes büyük heyecan yaşadı. Ancak Cansu kaldırıldığı hastanede doğum yaparak bebeğini dünyaya getirdi.

HAMİLE OLDUĞU İÇİN YARIŞMAYI BIRAKMIŞTI!

Yarışmadaki sempatikliği ile herkesin gönlünde yer eden Cansu, önceki bölümlerde hamileliği yüzünden kendi isteği ile programdan ayrılmıştı. Doğacak olan bebeği şansı için Gelinim Mutfakta’nın 17. haftasında kaynanası Sevgül Hanım ile birlikte yarışmaya geri döndüler.

gelinim-mutfakta-dogum

gelinim-mutfakta-KanalD

Hamile olmasına rağmen başarılı bir performans gösteren Cansu, geçen hafta 5 bilezik daha kazanmıştı. Hamileliği yaklaşan Cansu, program içinde zaman zaman zor anlar yaşamıştı. O zor anlardan en sonuncusunu son programda yaşayan Cansu vakit kaybedilmeden hastaneye kaldırıldı.

gelinim-mutfakta-dogum-1

gelinim-mutfakta-KanalD

YAYIN ESNASINDA DOĞUM SANCISI GELDİ

Yayın esnasına doğum sancısını yoğun yaşmaya başlayınca başta kaynanası Sevgül Hanım olmak üzere herkes telaşlandı. Fatih Ürek hemen sağlık görevlilerini çağırdı. İlk müdahalesi stüdyoda yapılan Cansu’nun bir an önce hastaneye kaldırılması gerekti. Cansu, ambulansla hastaneye kaldırılırken diğer yarışmacılar tedirgin gözyaşları ile onu uğurladılar. Gözde yarışmacı Cansu bebeğini kucağına aldı.

Son güncelleme: 08:51 - 02.08.2018