Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Gerçek Kesit’ beyaz perdeye taşındı! Fenomen diziye Onur Ünlü imzası!
‘Gerçek Kesit’ beyaz perdeye taşındı! Fenomen diziye Onur Ünlü imzası!
Bir dönemin fenomen programı Gerçek Kesit'e Onur Ünlü dokunuşu... Reality Show dizilerin efsanelerinden olan Gerçek Kesit, Onur Ünlü imzasıyla beyaz perdeye aktarılıyor. Filmde 'Sarı Bıyık' karakterini canlandıran Cahit Kaşıkçılar da rol alıyor. İşte filmin vizyon tarihi ayrıntılar...
Magazin 7 Mart 2018 - 08:58

Reality dizi ‘Gerçek Kesit' sinema filmi olarak dönüyor. Onur Ünlü imzalı filmde ‘Sarı Bıyık’ karakterini canlandıran Cahit Kaşıkçılarda var. Filmin adı ise ‘Gerçek Kesit: Manyak’ olarak belirlendi. İşte vizyon tarihi…

Flash TV'nin Bursa'da çekilen fenomen dizisi şimdi beyaz perdede. 90'lı yıllarda ekrana gelen reality dizi ‘Gerçek Kesit', Onur Ünlü imzasıyla sinema filmine dönüştü.

Bir döneme damgasını vuran, gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı, ‘Gerçek Kesit: Manyak’ adıyla filme alındı.

'Gerçek Kesit' geri dönüyor

Senaryosunu Cahit Kaşıkçılar’ın kaleme aldığı gerilim-komedi türündeki film, 23 Mart’ta vizyona giriyor.

‘Gerçek Kesit: Manyak’ filminin başrolünde, ‘Gerçek Kesit’ yapımında ‘Sarı Bıyık’ karakterini canlandıran ve birçok bölümün senaryosunu yazan Cahit Kaşıkçılar yer alıyor.

'Gerçek Kesit' geri dönüyor

Filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi.

GERÇEK KESİT MANYAK’IN FİLMİN KONUSU

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur.

Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza'nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil'le ilişki kurmaya çalışıyordur.