Yüksek Sosyete reyting listelerinde zirveye oturdu! Yüksek Sosyete 5. yeni bölüm izle!

Türk insanı önceki akşam televizyon karşısına geçtiğinde en çok Yüksek Sosyete dizisini izlemeyi tercih etti. Reytinglerde birinci olan Yüksek Sosyete 5. yeni bölümden detaylar ve diziyi izleme linki haberimizdedir...

Yüksek Sosyete reyting listelerinde zirveye oturdu! Yüksek Sosyete 5. yeni bölüm izle!

Star TV’nin Yüksek Sosyete dizisi haber programlarını geçerek 21 Temmuz Perşembe akşamı reyting sıralamsıda birinci oldu. Başarısız darbe girişiminin üzerinden yedi gün geçti. Türkiye şimdilerde geride bıraktığımız günlerde açıklanan OHAL’i konuşuyor. İnsanlar iletişim araçları üzerinden neredeyse her an akan yeni bilgileri yorumlamaya çalışırken, geride bıraktığımız akşamın reyting sonuçları ekranın karşısına geçtiğimizde tercihimizin farklılaştığını gösteriyor. Darbe girişimi sonrası her ne kadar listede ilk ona giren haber programları sayısında gözle görülür bir artış olsa da Türk insanının birinci sıraya oturttuğu yapım Yüksek Sosyete adlı dizi olmuş. Diziyi iki ana haber bülteni takip ediyor.

reyting-ic

YÜKSEK SOSYETE 5. BÖLÜM ÖZETİ

Ece’nin gönlünü almaya çalışan Mert; dörtlümüz için göl kenarında bir piknik ayarlar. Kerem’den köşe bucak kaçan Cansu, Kerem’in evlenmeyeceğini öğrenen Ece’nin yalvarmalarına dayanamaz ve piknik teklifini kabul eder. Böylece dörtlümüz; sürpriz yakınlaşmaların habercisi bir pikniğe doğru yola çıkar. Diğer yandan Metin, Süreyya’yı geri kazanmak için romantik jestlere başvurur. Bu gelişmelerden haberi olmayan Işıl ise Süreyya'ya karşı verdiği savaşı kazandığını düşünür. Ama iki kadını da bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Yüksek Sosyete yeni bölümü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Yüksek Sosyete 5. yeni bölüm izle

YÜKSEK SOSYETE OYUNLARI

Yapımcılığını Bi Yapım’ın gerçekleştirdiği dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Dizinin başrollerinde de Hazar Ergüçlü (Cansu), Engin Öztürk (Kerem), Meriç Aral (Ece) ve Ozan Dolunay (Mert) yer alıyor.

Loading...