Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gizem Birdal kimdir? Survivor Gizem Birdal kaç yaşında?
Gizem Birdal kimdir? Survivor Gizem Birdal kaç yaşında?
Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bugün yayımlanan yeni bölümde yeni yarışmacılar takımlara katıldı. Gönüllüler takımında yarışacağı açıklanan Gizem Birdal'ın hayatı da araştırılmaya başlandı. Peki Gizem Birdal kimdir? Survivor Gizem Birdal kaç yaşında ve nerelidir?
Magazin 2 Mart 2020 - 21:47

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Survivor’da sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Survivor 2020’de elenen ve diskalifiye olan altı yarışmacının yerine yeni isimler katıldı. Yedek yarışmacılar arasından adaya dahil edilenler arasında Gönüllüler takımında mücadele edecek olan Gizem Birdal’da yer alıyor. Peki Gizem Birdal kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Gizem Birdal’ın biyografisi.

GİZEM BİRDAL KİMDİR?

5 Ağustos 1992 İstanbul doğumluyum. 10 yaşımda Bakırköyspor kulübünde basketbola başladım. 24 yaşıma kadar aktif basketbol oynadım. 8. sınıfta Oğuzkaan kolejinden burs aldım ve liseyi de burada bitirdim. Alt yapım bitince Bursa Büyükşehir Belediyesiyle anlaştım ve 1 sene Bursa’da oynadım. Devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu okudum. Üniversiteden sonra “Kocamın Ailesi” dizisinde 30 bölüm yer aldım. Daha sonra 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda yer aldım. En son “Şahin Tepesi” adlı dizide yer aldım. Bunun dışında birkaç reklam projesinde oynadım.

Son güncelleme: 00:09 - 03.03.2020