Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gizem Karaca’nın İnsanlık Suçu Dizisi’ndeki partneri belli oldu!
Gizem Karaca’nın İnsanlık Suçu Dizisi’ndeki partneri belli oldu!
Ekranlara geleceği tarih henüz belli olayan İnsanlık Suçu Dizisi'nde kadın başrol olarak Gizem Karaca yer alacak. Peki Gizem Karaca'nın dizideki partneri kim olacak? İşte yanıtı...
Magazin 12 Aralık 2017 - 12:56

Son olarak “Ateşböceği”ni çeken Barış Yöş'ün yöneteceği dizinin senaryosunu, dört sezon boyunca devam eden “O Hayat Benim”e imza atan Can Sinan yazıyor. Dizide Gizem Karaca, zengin bir hayatı olan Suna karakterine hayat verecek. Karaca’nın dizideki partneri de belli oldu. İşte o isim…

kaanyildirim

Karaca'nın partneri Cemal rolünü ise Kaan Yıldırım'ın canlandıracağı öğrenildi. Başrolünü oynadığı “Klavye Delikanlıları” dizisi geçen günlerde yayından kalkan Kaan Yıldırım'ın Pastel Film'le anlaşma aşamasında olduğu belirtildi. Dizide yakışıklı oyuncu, babası öldükten sonra aslında zengin bir ailenin oğlu olduğunu öğrenecek ve biri zengin diğeri fakir olan iki kadın arasında kalacak.

gizemkaraca1

“İnsanlık Suçu” dizinin diğer kadın başrolü Cevher karakteri için de şu günlerde cast çalışmaları sürüyor. Bu rol için yeni bir yeteneği ön plana çıkarmak isteyen yapımcıların, çok sayıda genç yıldız adayıyla görüşme yaptığı da gelen haberler arasında.

Son güncelleme: 12:59 - 12.12.2017