Gizem Özdilli babasının Yeşilçam oyuncusu olduğunu açıkladı

Eski modellerden Gizem Özdilli, sosyal medya hesabından rahmetli babasının oyunculuk yıllarına ait bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Gizem Özdilli babasının Yeşilçam oyuncusu olduğunu açıkladı

Babası Esen Özdilli’nin sette çekilmiş bir fotoğrafını yeni dönem oyunculardan Burak Özçivit’le birlikte kullanan ve pek de bilinmeyen bir yönünü gözler önüne seren Gizem Özdilli, takipçileriyle şu satırları paylaştı: “Solda Burak Özçivit, sağda babam… Hangisi daha yakışıklı? Siz bilmiyorsunuz ama benim rahmetli babamın Yeşilçam’da oynadığı 17 adet filmi var Kerem Mertoğlu ismiyle… O dönemlerde sahne ismi, şöhret ismi diye bir şey varmış. Böyle uygun görmüşler asıl adı Esen Özdilli… Ben doğmadan önce aslında sağlam bir aktörmüş.

gizem-ozdilli-sli

Yılmaz Güney, Seyyal Taner, Erol Taş, Orhan Elmas gibi çok kıymetli isimlerle çalışmış. Bir film setinde at kazası sonucu bırakmak zorunda kalmış beyazperdeyi… Aslında artiz kızıyım desem yeridir. Şaka bir yana kimin ne olacağı hiç belli olmaz hayatta. Sizinle paylaşmak istedim. Babama Allahtan gani gani rahmet Burak Özçivit ve tüm işini severek yapan oyuncu dostlara sağlıklı uzun ömürler dilerim.”

gizem-ic Gizem Özdilli'nin çağrısına ölüm tehditi İlginizi Çekebilir Gizem Özdilli'nin çağrısına ölüm tehditi

 

Burak Özçivit, hayvanlar için çağrıda bulundu: 'Eziyete hep birlikte 'Dur' demeliyiz İlginizi Çekebilir Burak Özçivit, hayvanlar için çağrıda bulundu: 'Eziyete hep birlikte 'Dur' demeliyiz