Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Godot’yu Beklerken adlı eserdeki son konuşma cümlesinde hangi ifade vardır? Kim Milyoner Olmak İster
Godot’yu Beklerken adlı eserdeki son konuşma cümlesinde hangi ifade vardır? Kim Milyoner Olmak İster
Küçük Prens, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında soruldu. Kim Milyoner Olmak İster sorularının cevabı izleyiciler tarafından merak edilmeye devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Hangi yazar Küçük Prens'i Türkçeye çevirenler arasında değildir bölüme damga vurdu. Peki, Hangi yazar Küçük Prens'i Türkçeye çevirenler arasında değildir? İşte merak edilen sorunun yanıtı....
Magazin 6 Mayıs 2019 - 22:42

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıktı. En çok izlenilen yarışma programı olan ve her bölümde farklı farklı sorularla bilgi tazeleyen Kim Milyoner Olmak İster’in bu bölümünde ‘Küçük Prens’ sorusu bölüme damga vurdu. Seyirciler, Hangi yazar Küçük Prens’i Türkçeye çevirenler arasında değildir merak etmeye başladı. İşte Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan sorunun yanıı…

Hangi yazar Küçük Prens’i Türkçeye çevirenler arasında değildir?

CEVAP: Fazıl Hüsnü Dağlarca (C)

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.