Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökçe Eyüboğlu rolü için Tarlabaşı’nı gezdi
Gökçe Eyüboğlu rolü için Tarlabaşı’nı gezdi
‘Kadın’ dizisinde canlandırdığı Ceyda karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Gökçe Eyüboğlu oynadığı rol için Tarlabaşı’nda gözlem yaptı.
Magazin 21 Ocak 2018 - 11:12

Gökçe Eyüboğlu, rolüne hazırlanmak için İstanbul Tarlabaşı’nda keşif yaptı. Set başlamadan önce belli aralıklarla Tarlabaşı’na giderek oradaki yaşam öykülerini araştıran Eyüboğlu, “Bu mahalleyi seviyorum, aramızda organik bir bağ oluştuğunu düşünüyorum orayı anlamaya çalışmadım, mahallede kendimden bir parça gördüm. Ben biliyorum bu duyguyu, ben biliyorum bu mahalleyi, ben biliyorum bu hayatı gibi hissettim” dedi.

gokce-ic

Geçtiğimiz bölümlerde söylediği şarkı ile sesiyle de dikkat çeken oyuncu “Bu dizide Ceyda karakterini oynamak benim için çok önemli. Karaktere hazırlanırken de dinlediğim yaşam öyküleri beni çok etkiledi” diye ekledi. Dizideki performansının dışında bir de, sezonun iddialı oyunlarından, ‘Mutluyduk Belki Bugüne Kadar’da terapist Eva karakterine hayat veren güzel oyuncu, iki farklı karakteri aynı anda canlandırdığı için çok şanslı olduğunu ifade etti.