Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Keser ve Rüveyda Öksüz’ün arasına kara kedi girdi
Gökhan Keser ve Rüveyda Öksüz’ün arasına kara kedi girdi
Eski Türkiye güzeli, oyuncu Rüveyda Öksüz ile şarkıcı Gökhan Keser aşkı bitti. Çiftin ilişkisinin bitme nedeninin ise üçüncü kişi olduğu öğrenildi. İddiaya göre Keser, Öksüz'ü eski Türkiye güzellerinden biriyle aldattı.
Magazin 19 Mart 2018 - 15:47

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Adını 2013 senesinde Miss Turkey yarışmasında aldığı birincilik derecesiyle duyuran Rüveyda Öksüz, daha sonra Endonezya’nın Bali Adası’ndaki Nusa Dua Kongre Sarayı’nda düzenlenen Dünya Güzellik Yarışması’na katılmıştı. Yarışmada 2002 senesinde Miss World taçını takan Azra Akın da jüri üyesi olarak bulunuyordu. Rüveyda Öksüz, dereceye giremeden döndüğü Türkiye’de oyunculuk sektörüne girmişti.

GÖKHAN KESER GÖNLÜNÜ BAŞKA BİR GÜZELE KAPTIRDI

Şarkıcı Gökhan Keser, uzun süredir Miss Turkey 2013 birincisi Rüveyda Öksüz ile birliktelik yaşıyordu. İkilinin ayrılık haberi magazin gündemine bomba etkisi yarattı. İddiaya göre oyuncu ve model Rüveyda Öksüz, Gökhan Keser’le nikah masasına oturmak isteyince ikili arasında ipler koptu. Ama bu iddia gerçek dışı çıktı. Ayrılığın asıl nedeni ise Gökhan Keser’in kalbini başka bir güzele kaptırması. Gökhan Keser‘in kendisini aldattığını öğrenen eski Türkiye güzeli Rüveyda Öksüz,  Gökhan Keser ile yollarını ayrılma kararı aldı. İşin ilginç tarafı ise Gökhan Keser’in yeni sevgilisi de eski bir Türkiye güzeli…

Son güncelleme: 14:10 - 26.03.2018