Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Özoğuz Adanasporlu taraftardan özür diledi
Gökhan Özoğuz Adanasporlu taraftardan özür diledi
Kadrosunda yer aldığı filmin çekimleri için bir süredir Adana'da bulunan şarkıcı Gökhan Özoğuz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla buradaki yaşantıya dair ilginç kareleri takipçilerine ulaştırıyor.
Magazin 18 Aralık 2019 - 07:42

Sokakta dikkatini çeken duvar yazılarını takipçileriyle paylaşan ve bunlara ufak tefek esprili yorumlarda da bulunan Özoğuz, geride bıraktığımız gün yaptığı bir paylaşımın ardından Adanaspor taraftarlarından özür dilemek zorunda kaldı. “Gerekirse 24 saat oruç tutarım ama Adanasporu tutmam” satırlarının yazılı olduğu bir duvar yazısı önünde poz veren ve bunu “Adana Hürriyet mahallesinin girişinde, bu duvardaki yazıyı okuduğumda, durumun ciddiyetini anladığım ifadelerdeyiz” cümleleriyle takipçilerine ulaştıran Gökhan sonrasında gelen tepkiler üzerine şu notu yazmak zorunda kaldı:

“ADANASPORlu arkadaşlar ; kusura bakmayın galiba gönlünüzü istemeden kırdık biraz. Amacım kimseyi kırmak değildi. Fakat duvardaki yazı espirli geldiği için paylaşmak istedim .Allah da benim cezamı vermesin.”