Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Özoğuz, Hasan Kaçan ve Nedim Şener’in ’15 Temmuz’ tartışması
Gökhan Özoğuz, Hasan Kaçan ve Nedim Şener’in ’15 Temmuz’ tartışması
Şarkıcı Gökhan Özoğuz bundan iki gün önce Twitter hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve '15 Temmuz'la ilgili hazırlanan afişlerde kalkışmanın sanki Türk askeri tarafından yapılıyormuş gibi gösterilmesine tepki göstermişti.
Magazin 15 Temmuz 2019 - 07:17

İçinde bulunduğumuz gün ’15 Temmuz’ hain darbe kalkışmasının üçüncü yılını anıyoruz. Bununla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapanlardan biri de şarkıcı Gökhan Özoğuz oldu. Twitter hesabından bundan iki gün önce ’15 Temmuz’ afişleriyle ilgili bir rahatsızlığını dile getirdi. Geride bıraktığımız yıl pek çok yerde gördüğümüz afişlerin üzerinde çizilen Türk askerlerinin sanki darbe girişiminin asıl sorumlusuymuş gibi gösterildiğini iddia eden Özoğuz bu konudaki rahatsızlığını dile getirmesinin ardından ilginç bir şekilde ünlü isimlerden ‘sosyal medya linçi’ yedi. Aralarında karikatürist Hasan Kaçan ve gazeteci Nedim Şener’in de bulunduğu bazı isimler adeta konuyu farklı bir yere çekmeye çalışarak Özoğuz’un haklı eleştirisini gözardı etmeyi tercih etti. İşte Özoğuz’un hesabından yaptığı o paylaşım ve ardı ardına gelen mesajlar:Son güncelleme: 10:57 - 16.08.2019