Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Özoğuz’dan ‘O Ses Türkiye’ açıklaması
Gökhan Özoğuz’dan ‘O Ses Türkiye’ açıklaması
Yaptığı albüm hazırlığı için arkadaşlarıyla toplanan Athena Gökhan, muhabirlerin 'O Ses Türkiye' sorularına yanıt verdi.
Magazin 26 Mayıs 2018 - 09:13

Sabah saatlerinde geldiği Zorlu AVM'de bir restoranda yakın dostuyla buluşan Gökhan Özoğuz, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Herkesle tek tek ilgilenip sohbet eden sempatik şarkıcı, bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Athena Gökhan, “Arkadaşlar kısa bir toplantı yapacağız. Bir albüm hazırlığı içerisindeyiz, onu konuşacağız” dedi.

gokhan-ozoguz

PROGRAMIN BAŞLAMASINA YAKIN…

41 yaşındaki şarkıcı, “Bu sene ‘O Ses Türkiye' jürisinde olacak mısınız? sorusuna da cevap verdi. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, “Henüz net bir şey söyleyemem. Genelde programın başlamasına yakın oturup konuşuyoruz ve netleştiriyoruz. Bu diğer jüri üyeleri için de geçerli” açıklamasında bulundu. Acun IlıcalI’nın yapımcılığını üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında geçtiğimiz sezon şampiyonluk ipini göğüsleyen jüri üyesi Gökhan Özoğuz olmuştu.