Göktaşı filminin konusu ne? İşte Göktaşı filminin oyuncu kadrosu…

Başrollerinde Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuna Orhan'ın yer aldığı filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Caner Erzincan üstleniyor. Televizyon ekranlarında yer alan film hakkındaki detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Göktaşı filminin konusu ne? İşte Göktaşı filminin oyuncu kadrosu…

Göktaşı filminde yağmur duasına çıkan bir grup Trakyalının başlarına gelen sıradışı olaylar işleniyor. İşte Göktaşı filminin merak edilen konusu…

GÖKTAŞI FİLMİNİN KONUSU

Göktaşı'nda, yağmur duasına çıkan Trakyalılar umduklarından bambaşka bir şeyle karşılaşırlar. Trakya'da Günebakan köyünde yaşayanların en büyük derdi kuraklıktır. Kuralıktan kurtulmanın yollarını arayan köy halkı, yağmur duasına çıkmaya karar verir. Dualar edilir edilmez tüm gözler semaya çevrilir. Herkesin gözü yağacak yağmurdadır. Fakat onlar beklediklerinden bambaşka bir şeyle karşılaşırlar.

Gökten yağmur yerine göktaşı parçaları düşer. Herkes şok içerisindedir. Amerikalı, Alman ve Rus ajanlar inceleme yapmak için köye akın etmeye başlar ve incelemek için köylülerden aldıkları göktaşları için ciddi ücret öder.

Köyün muhtarı İsmet ise bu işten yararlanmaya kararlıdır ve çeşitli kurnazlıklarla halkın sattıklarından bağış toplar. Halk bir yandan ajanlara yüksek fiyatlarla göktaşlarını satmaya çalışırken bir yandan da muhtarın yaptığı kurnazlıklarla uğraşır. Bu sırada muhtarın şarkıcı olma hayalleri kuran oğlu Bahadır, köye haber yapmaya gelen muhabir Ceylan'a gönlünü kaptırırı. Günebakan köyü bu zamana kadar böyle bir curcuna yaşamamıştır.

Loading...