Gonca Sağlam’dan Ebru Şallı’ya büyük gönderme

Ebru Şallı-Uğur Akkuş'un el ele çekilmiş fotoğraflarının basına yansıması üzerine Gonca Sağlam, ihaneti öğrenmişti. Geçen mayıs ayında Uğur Akkuş ve Gonca Sağlam, 10 yıllık evliliğini bitirdi. Yaşanan bu olayın üzerinden bir sene geçmesine rağmen aldatılan kadın Sağlam, ihaneti unutmadı.

Gonca Sağlam’dan Ebru Şallı’ya büyük gönderme

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, geçen yaz dönemi boyunca magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden biri haline geldiler. İlişkileri, Akkuş evliyken başlayan çift, aşk yaşamaya devam ediyor.

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞLARDI

Uğur Akkuş'un evli olduğu dönemde, Ebru Şallı ile aşk yaşaması bir hayli tepki toplamıştı. Olaylı bir şekilde Gonca Sağlam’dan boşanan Uğur Akkuş şu sıralar evli olduğu dönemde aşk yaşadığı eski manken ve model Ebru Şallı ile birlikte özel bir teknede tatil yapıyor.

ESKİ EŞ GONCA SAĞLAM İHANETİ UNUTMADI!

Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam da paylaşımlarına devam ediyor. Gonca Sağlam’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Sağlam, sosyal medya hesabının hikaye kısmında çok konuşulacak bir paylaşıma daha imza attı. İşte aldatılan genç kadının o paylaşımı;

goncasaglam Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un romantik anları... İlginizi Çekebilir Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un romantik anları...


Loading...