Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri: ‘Ben bu oyunu bozarım diye bağırdığında…’
Gonca Vuslateri: ‘Ben bu oyunu bozarım diye bağırdığında…’
Oyuncu Gonca Vuslateri, geride bıraktığımız perşembe günü yaptığı paylaşımla takipçilerini geriye götürmekle kalmadı aynı zamanda hastanede bulunan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi de verdi.
Magazin 2 Mart 2018 - 09:49

Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini başrolünde Kadir İnanır’ı izlediğimiz Tatar Ramazan filminin setine götürdü. Sette çekilmiş bir fotoğrafı hesabından paylaşan oyuncu şunları yazdı:

gonca-ic

“Bir #tbt de kahramanımdan… Tatar Ramazan filmi çekimleri, Adana'dayız. Çekimlerdeyiz hep, sahne anıydı! “Benim adım Tatar Ramazan! Ben bu oyunu bozarım!” diye bağırdığında ben sanırım çok küçüktüm ama oradaydım. Koridorlari ve duvarları inletirdi ses tonu. Ama ‘elin kanamış’ diye korkunca da küçücük olurdu o sert ses tonu çocukların karşısında ‘kan olmadığını anlatırdı dakikalarca’ özlüyorum böyle anılarımı… İlk karşılaştığım ustam… İkinci de Ediz Hun olmuştu. Böyle anılar güzel, hayatı besliyor. Güzeli çoğaltıyor. Birkaç gün önce konuştuk. Sağlığı iyiymiş. Çok şükür. Şifa olsun”

Son güncelleme: 11:51 - 02.03.2018