Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri: Selçuk Yöntem babam gibi
Gonca Vuslateri: Selçuk Yöntem babam gibi
Gonca Vuslateri verdiği röportajda Selçuk Yöntem'le ilgili bir anısını anlatarak herkesi duygulandırdı. Geçim mücadelesiyle birçok iş yapan oyuncu, Bodrum'da meşrubat satarken, kendisini keşfeden ve sırtında ağır yük olan tüm meşrubatları alan Yöntem için "Baba gibi oldu" diyor.
Magazin 15 Nisan 2017 - 09:53

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Anne’ ile uzun zaman sonra ekranlara dönen Gonca Vuslateri, hayatına dair bilinmeyenleri anlattı. Röportajın en can alıcı detayı ise Vuslateri’nin nasıl oyuncu olduğu ve yolunun Selçuk Yöntem ile nasıl kesiştiğiydi…

MEŞRUBAT SATARKEN SELÇUK YÖNTEM KEŞFETTİ

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu annesi ve babası boşandıktan sonra çok mücadele ettiğini ve para sıkıntısı yüzünden Türkiye’nin bir çok yerinde işler yaptığını söylüyor. En tuhafı ve hayatının dönüm noktası da Bodrum’da meşrubat satarken Selçuk Yöntem’le tanışması olmuş! O günleri şöyle anlatıyor:

“Mesela yazları Bodrum'da boynuma tepsiyi asarak meşrubat satardım. Bir gün Selçuk Yöntem gördü. Daha dizilerde oynamıyordum. Enerjimden anladı sanırım, “Oyuncu musun?” diye sordu. Sırtım o kadar çökmüştü ki bütün meşrubatı aldı. O gün bugündür de babam gibi.”

Son güncelleme: 10:10 - 15.04.2017