Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gönüllüler’in dönüşü muhteşem oldu! Survivor ödül oyununu kim kazandı?
Gönüllüler’in dönüşü muhteşem oldu! Survivor ödül oyununu kim kazandı?
Survivor 2018 son bölümde ödül oyununu haftalar sonra Gönüllüler takımı kazandı. Ada konseyinde Nagihan, Cumali'nin diğer takıma geçmesini talep etmişti. Alp Kırşan, Acun Ilıcalı'nın kararını açıkladı. Peki Cumali Ünlüler takımına geçti mi? Ödül neydi? İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 12 Nisan 2018 - 23:56

Survivor son bölümde Gönüllüler mutluluktan gözyaşlarına boğuldu. İletişim oyununu kazanan takım sevdiği bir kişi ile doyasıya mesajlaştı. Gönüllüler takımı Funda’nın elenmesinin ardından neler söyledi? Sonunda şeytanın bacağını kıran takım sevinç gösterisi yaptı. Survivor son bölümde iki oyun oynandı peki ödülü hangi takım kazandı, ödül neydi? İşte ayrıntılar…

GÖNÜLLÜLER FUNDA’NIN ELENİŞİNİN ARDINDAN NELER SÖYLEDİ?
Yağmur: Evet kendime seviniyorum ama o gidince kötü hissettim.
Nagihan: Cumali ilk turda neden çıktı? 4 tur oynamak zorunda kaldı. Ne oldu geride kaldı! Önde gelemedikten sonra herkes atıyor.
Birsen: Su oyunlarında yok, basketbolda, voleybolda yok. Karşı takım zayıf olduğu için onu seçiyor kafadan 2 puan gidiyor. (Cumali hakkında)
Damla: Hiç beklemediğim bir isim gitti. İsmini yazarken eleneceğine inanmıyorum dedim. Performans olarak değerlendirdiğimde Funda’nın ismini yazdım.
Murat: Üç isim yazmak durumunda kaldık. Onun yerine yazacak bir isim bulamadım. Bu haftaki performansında çok iniş çıkışlar yaşadı. Funda elektrik olarak çok iyi biriydi.
Hilmi Cem: Yeni hafta yeni şans yeni uğurlar olsun. Bir kazanmaya başlarsak bence haftayı en kötü bir oyun kaybederek kapatırız. En aç olduğum Survivor’lardan birini yaşıyorum. Galibiyete aç bir takım var.

Damla: Bu takıma gelirken bizden beklenilen çok fazlaydı. Sanki takımı ayağa kaldırmak için geldik. Bu da performansınımızı düşürdü. Takım içinde yapabilecek olanlar kendine güvenmiyor artık. Olumsuzlukların içinde bir başarı elde etmek çok zor.

ALL STAR ADASINDA NELER KONUŞULDU?
Adem: Gönüllü takımı güçlenmesine rağmen performanslarını yakalayamadılar. Koordine olamadılar.Zaten kıl payı kaybediyorlar.
Ümit: Oyunu getiriyorsun ama final yapamıyorsun. Kazanmak bizim suçumuz mu?
Sema: Bizim takımın yarısı oradayken oyun kaybediyorlar. Cumali de herkes kadar yarışıyor. Ünlüler takımını görecek eğer gelirse. Nasıl Mustafa Kemal kendini bulduysa o da kendini bulacak.

Turabi: Gönüllüler ne yaparsa yapsın biz kendi bildiğimizi yapalım hazır dağılmışken tek tek vura vura indirelim.
Damla: Turabi yenebileceğini düşündüğü için Cumali’yi seçiyordu. Kendi içimizde düşününce Cumali bize kesin sayı getirir gözü ile bakıyorduk.
Cumali: Ben  melekler için mücadele vermeye geldim. Ünlüler takımında da olsa bu mücadeleyi vereceğim.Üzücü olan şey 2 aydır yanlarındayım demek ki beni hep göndermek istemişler.
Hakan: Nagihan’ın istediği şey Survivor tarihine geçecek kadar kötü bir şeydi. Bunu ilk kez görüyorum. Dün akşam yorum yapmak istemedim. Ama Acun Abinin buna hayır diyeceğine eminim. Göndermek istiyorsa tek yolu ada konseyidir.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
Alp: Gönüllüler takımın bazı istekleri olmuştu. Cumali’nin karşı takıma geçmesi ile ilgili. Bu isteklerinin mümkün olmadığı anlaşıldı. Cumali’ye başarılar diliyoruz. Ödülünüz bonfile ve pirinç pilavı.

 

Ünlüler: 10  Gönüllüler: 7 | Oyunu yine Ünlüler takımı aldı.

Cumali: Ben bugün kazanınca takım da kazanacak zannettim ama öyle bi şey olmadı. Takımda egolar bir kenara koyulursa takım olabiliriz.
Ümit:
Gönüllüler’de bir lider eksik. Başlarda Hakan yapıyordu. Nagihan oraya geçince bıraktı. Cumali sayı alamıyor diyorlardı ama şimdi de diğer grup yoktu. Aileden her gelen mektup yazı çok önemli. İletişim evi kendi evimiz gibi oldu.
Mustafa Kemal:
Cumali konsey sonrası için iyi bir cevap verdi, ikide iki sayı yaptı. Ben bugün kazandım takım da kazanacak zannettim dedi.
Birsen:
Bir iletişim oyunu daha geldi. Bıkkınlık yaşıyoruz bu oyunu alamadığımız için. Bir sese ihtiyacımız var.
Nagihan:
Elimizden gelenin fazlasını yaptık. Ama yine olmadı.
Hilmi Cem:
Durum gerçekten vahim. Umudumu yitirmiyorum. Bu se
Anıl, annesini özlediği için gözyaşlarını tutamadı.” Ailelerimizin boğazından biz açken bir şey geçiyor mudur? Anneciğim sen bana aldırma.Çok iyi biliyorsun ben ne zorluklar atlattım. Sen normal yemeğini ye, biliyorsun ben zoru severim.”

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alp: Kazanan takım seçtiği bir kişi ile doyasıya mesajlaşacak.

Ünlüler: 4 Gönüllüler:10 Gönüllüler haftalar sona ödül kazandı.