Goosebumps: Canavarlar Firarda filminin oyuncu kadrosundan kimler var? Konusu ne?

Goosebumps: Canavar Firarda filmi yayınlandığı dönemin en çok dikkat çeken aksiyon/macera filmleri arasında yer alıyor. Peki Goosebumps: Canavar Firarda filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Goosebumps: Canavarlar Firarda filminin oyuncu kadrosundan kimler var? Konusu ne?

Rob Letterman’ın yönettiği Goosebumps: Canavarlar Firarda filminin senaryosunu ise Scott Alexander ve Larry Karaszewski yazdı. İşte Goosebumps: Canavarlar Firarda filminin konusu ve oyuncu kadrosu…

KONUSU

Büyük şehirden küçük bir kasabaya taşındığı için mutsuz olan Zach Cooper, taşındıkları evin tam yanındaki evde yaşayan güzel kız Hannah ile karşılaşıp, ardından Champ ile de kısa sürede arkadaş olunca yeni bir hayat için umutlanır.

Ancak Zach, Hannah'nın gizemli babasının Goosebumps kitaplarının yazarı R.L. Stine olduğunu öğrendiğinde, olayların normal gitmeyeceğini anlar. Zach, yan evdeki komşularını daha iyi tanıdıkça Stine'nin korkunç bir sırrı olduğunu da öğrenir; Stine'ın kitaplarını ünlü yapan yaratıklar gerçektir ve Stine'nin yaratıkları kazara serbest kaldıklarında, Zach'in hayatı eskisi olmayacaktır.

OYUNCULARI

Jack Black – R. L. Stine
Dyan Minnette – Zach Cooper
Odeya Rush – Hannah
Ken Marino – Coach Carr
Kumail Nanjiani – Foreman