“Görmüyor musun seni çok seviyor!” Hercai 10. yeni bölüm fragmanı geldi!

Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak sorusu merakla araştırılırken, Hercai 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai 10. bölüm fragmanında Fırat, Reyyan'a Miran'ın onu deli gibi sevdiğini söylüyor. Miran, kocağın ortasında Gönül'ü boşayacağını haykırıyor. Hazan, Miran'ın yakasına yapışıp onun vicdanını sınıyor. İşte Hercai 10. bölümde neler olacak sorusuna cevap veren fragman...

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Miran, Reyyan’ın kapısına dayanıyor. Üstelik kim olduğu sorulunca da ‘bu kızın kocasıyım, karımı almaya geldim’ diyor. Reyyan, Miran’ı göndermek için dışarı çıkıyor. Miran, neden evlenmekten vazgeçtiğini soruyor.

MİRAN, REYYAN’DAN VAZGEÇMİYOR

Miran, Reyyan’ın tüm engellemelerine rağmen onun yanından ayrılmıyor. Aralarında atışmalar yaşansa da Miran vazgeçmiyor. Reyyan’ı akrep sokması ile tartışmaları yarım kalıyor. Miran hastaneye götürmek istese de ilaç olduğunu söyleyerek onu vazgeçiriyorlar. Reyyan’ı zor bir gece bekliyor. Miran sevdiğinin elini tutarak bu zor geceyi atlatmasına yardım etmek istiyor.

Hercai 10. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Seni boşayacağım Gönül!’

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

YAREN BABASINDAN DAYAK YİYOR

Yaren Cihan’a yakalanıyor. Cihan, Yaren’i Gönül ile görüyor ve döve döve eve getiriyor. Yaren babasına bağıra bağıra Reyyan’ı konağa getiren kişinin kendisi olduğunu Kabul ediyor. O sırada Nasuh gelip Yaren’i babasının elinden alıyor. Cihan babasına gerçeği anlatacakken Handan kocasına engel oluyor. Nasuh, Yaren’in Gönül ile görüştüğünü öğrenince Yaren’e öfke saçıyor. Dedesi insaflı çıksa da Cihan’ın artık kızına karşı affı kalmıyor. Cihan, Yaren’i evlendirmek istiyor. Nasuh ile konuşarak bir kismet de olduğunu söylüyor.

AZİZE’NİN KORKUNÇ PLANI

Azize, Miran’ın babasının Hazar olduğunu öğrenmesinden tedirgin oluyor ve annesinin nasıl öldüğünü öğrenmemesini istiyor. Azize ‘Ne zamanki Miran, Şadoğlu ailesini mahvedecek o zaman herkesle birlikte öğrenecek’ diyor. Ayrıca Miran’ın uyanmaması için onun beynini yıkayacağını söylüyor.