Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gözde Atasoy kimdir? Gözde Atasoy nereli ve kaç yaşında?
Gözde Atasoy kimdir? Gözde Atasoy nereli ve kaç yaşında?
Gözde Atasoy bu akşam Beyaz Show'a konuk oluyor. Haber programlarındaki başarılı sunumuyla dikkat çeken Gözde Atasoy kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Hangi kanallarda görev aldı? İşte Güzel sunucu hakkında merak edilenler, hayat hikayesi ve Gözde Atasoy kimdir sorusunun yanıtı...
Magazin 12 Ocak 2018 - 16:02

Televizyonculuğa 2009’da başlayan Gözde Atasoy kimdir merak ediliyor. Ekranların haber programı sunucuları arasında farklı bir yere sahip Gözde Atasoy kimdir? Tecrübeli sunucu mesleğe ne zaman başladı? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Görev aldığı TV kanalları hangileri? İşte Gözde Atasoy hakkında bilmedikleriniz…

gozdeatasoy1

GÖZDE ATASOY KİMDİR?

Gözde Atasoy, 15 Nisan 1985 İstanbul'da doğdu. Nişantaşı Işık Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu.Yüksek lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlayan Gözde Atasoy, San Francisco’da Golden Gate University’den MBA diplomasını aldı.

Gözde Atasoy, televizyonculuğa 2009 yılında Beşiktaş TV’de başladı. Haber bültenlerini ve ekonomi programını hazırlayıp sundu, özel röportajlar yaptı. 2011 yılında CNN Türk’e transfer oldu. CNN Türk’teki görevine devam ederken, 2012 yaz döneminde 3 ay Kanal D hafta sonu Ana Haber Bülteni’ni sundu. Gözde Atasoy, Ocak 2013’te Mehmet Ali Birand’ın vefatının ardından, CNN Türk’teki görevinden ayrıldı ve Kanal D Haber Merkezi’nde çalışmaya başladı. Hafta sonu Kanal D Ana Haber Bülteni’ni ve Hafta içi Euro D Ana Haber Bültenini sundu.

gozdeatasoy2

Gözde Atasoy, aynı zamanda uluslararası bir sivil toplum girişimi olan ve zihinsel ve gelişim engelli bireylerle, gönüllüleri arkadaş yapan Best Buddies programının Türkiye Arkadaşlık Elçisidir.

ÇALIŞTIĞI TELEVİZYON KANALLARI

2009-2011: Beşiktaş TV
2011-2013: CNN Türk
2012-2017: Kanal D

Son güncelleme: 18:57 - 12.01.2018