Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gül Gölge ile Murat Saygı çifti tek celsede boşandı | Murat Saygı kimdir?
Gül Gölge ile Murat Saygı çifti tek celsede boşandı | Murat Saygı kimdir?
Geçtiğimiz günlerde Gül Gölge Saygı sosyal medya hesabından Murat Saygı ile boşanacağı yönündeki haberleri doğrulamış, hukuki sürecin başladığını duyurmuştu. Sunucu Gül Gölge Saygı ile 11 yıllık eşi Murat Saygı tek celsede boşandı.
Magazin 5 Mart 2018 - 15:07

Sunucu Gül Gölge ile ünlü televizyoncu Murat Saygı, bugün görülen dava ile anlaşarak boşandılar. 11 yıl önce evlenen çiftin, Ali ve Emir adında iki çocukları var.

Medyatava’nın haberine göre, Murat Saygı’dan anlaşmalı olarak tel celsede boşanan Gül Gölge’nin, çocukların velayetinin yanı sıra aylık 10 bin TL nafaka, iki araba ve iki de gayrimenkul aldığı öğrenildi.

MURAT SAYGI KİMDİR?

Murat Saygı, bir dönem Doğan Yayın Holding Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Gül Gölge ekranında sunuculuk yaptığı kanalın Genel Müdürü Murat Saygı ile aşk yaşamaya başlamıştı. O dönem bu aşk çok yazılıp çizilmiş, Gül Gölge’nin Murat Saygı’nın evliliğini yıktığı bile söylenmişti. Ancak Gül Gölge sonrasında verdiği bir röportajda Murat Saygı’nın tanıştıklarında boşanmış olduğunu anlatıyordu.

Son güncelleme: 15:11 - 05.03.2018