Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gül Gölge Saygı’nın güzellik sırları
Gül Gölge Saygı’nın güzellik sırları
Güzellik sırlarını ve hobilerini MAG Eylül sayısına anlatan Gül Gölge Saygı, gün içerisinde kendisine mutlaka 10 dakika ayırdığını ve sabah ilk işinin müzik açmak olduğunu söyledi.
Magazin 18 Eylül 2017 - 10:37

Temizliğe çok önem verdiğini söyleyen Saygı, “Makyaj yaptıysam mutlaka yüzümü güzelce temizler öyle yatarım” dedi. Cildine uygun kremleri dönüşümlü olarak kullandığının altını çizen Gül Gölge Saygı, arada kendisine maske yaptığını ve parabensiz şampuanları tercih ettiğini belirtti. Gül Gölge Saygı, “Duş sonrası bakım kremi ya da yağ ile nemlendiriyorum. Yazları bebek şampuanı kullanırım, saçlarımın sarı olmasına rağmen gayet rahat ediyorum” dedi. Küçüklüğünden beri birçok spora ilgi duyan Saygı, atletizm, tenis, buz pateni, binicilik gibi sporlarla ilgilendiğini paylaştı. Son zamanlarda pilates, yoga gibi ruhunu dinlendiren dallara yöneldiğini ve açık havada yürüyüş yapmayı çok sevdiğini özel röportajında anlattı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.