Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gül Gölge’den boşandığı kocasıyla ilgili açıklamalar
Geçtiğimiz gün 11 yıllık televizyoncu eşi Murat Saygı’dan tek celsede boşanan oyuncu-sunucu Gül Gölge, duruşma sonrası Nişantaşı’nda görüntülendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 7 Mart 2018 - 07:13

Ali ve Emir adında iki çocuğunun velayetinin yanı sıra aylık 10 bin TL nafaka ve iki gayrimenkul aldığı öğrenilen Gül Gölge, boşanma ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara; “Hepimiz için hayırlı olsun, güzel başladık çok güzel de bitirdik çok şükür. Bir ilişkinin nasıl başladığı değil, nasıl bittiği önemlidir, biz birbirimiz için yine çok kıymetli, çok birbirini seven iki insan olarak yolumuza devam etme kararı aldık. Bu çok insani bir şey, çok doğal ve hayatın içinde olan bir şey.Böyle bir karar aldık, mahkemeden beraber çıktık ve kahvemizi içtik ve geldik. Zaten 2 pırlanta gibi evladımız var, her zaman yine sırt sırta hayatımıza devam edeceğiz.

gul-golge

“NEYİMİZ VARSA HEPİMİZİN”

‘Neden boşandınız?’ sorusuna ise Gül Gölge; “Spesifik bir olay yok, gayet medeni bir şekilde ikimiz oturup böyle bir karar aldık. İlerde de ne gösterir hayat bilmiyoruz” dedi. Mal paylaşımıyla ilgili ise bizim aramızda öyle bir sorun yok, bizim neyimiz varsa hepimizin yani” dedi. ‘Murat Saygı ile aranızda tatsızlıklar mı yaşandı?’ sorusuna ise; “Asla öyle bir durum olmadı, çok saygı duyduğum ve sevdiğim biridir, bugünkü aklım olsa yine onunla evlenirdim” yanıtını verdi. Boşandıktan sonra televizyona yöneldiğini ve kendisini tamamen işine vereceğini belirten Gül Gölge; “Yeni bir programa başlayacağım inşallah. Geçen sene yaptığım moda programının biraz daha farklısı olacak. İlk bölümünü çektik ama daha çıkmadan belli olmadan detaylarını vermeyeyim”dedi.

Son güncelleme: 10:03 - 07.03.2018