Gülben Ergen bazılarına kırmızı biber sürecek

Şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mağazada takı bakarken görüntülenen sanatçı kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Gülben Ergen bazılarına kırmızı biber sürecek

Nişantaşı'na yılbaşı alışverişine çıktığını belirten Gülben Ergen; “Çocuklarla beraberdik, onları eve yolladım şimdi tek başıma tur atıp alışveriş yapıyorum” dedi.Yeni single’ıyla ilgili olarak kendisine yöneltilen soruya “Sezen Aksu'nun hangi şarkısı kötü olmuş ki single güzel olmasın. Öncelikle Sezen Aksu’ya çok teşekkür ediyorum. Beni çok heyecanlandıran ve enerjik bir şarkı yaptı” diye cevap verdi.

“ÜSTÜNE ALINAN İLLAKİ OLUR”

Gazetecilerin, “Şarkının sözleri sanki birilerine mesaj  içeriyor” sorusuna gülümseyen Ergen; “Hiç öyle bir şey yok. Benden öyle bir laf duyamazsınız ama şarkıyı kim nasıl yorumlarsa yorumlasın. Ayrıca ben bu şarkıyı geçtiğimiz yaz Sezen Aksu'dan aldım” karşılığını verdi.

BAZILARINA KIRMIZI BİBER SÜRÜLECEK

Kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle sabah magazin programlarına RTÜK tarafından kesilen cezaları da değerlendiren Ergen; “RTÜK çok önemli bir ceza kesti. Çok uzun bir süreçti bu ve oldukça uzun bir süre beklemiştik. Daha hukukla ilgili pek çok güzel haberler duyacaksınız. Bazılarının ağzına kırmızı biber sürülecek” dedi.

 

GÜLBEN ERGEN'İN KALBİ BOŞ

Özel hayatınız çok konuşuluyor sorusuna ise Gülben Ergen; “Benim konuşulacak özel bir hayatım yok. Hayatımda hiç olmayan şeyleri siz konuşuyorsunuz. Benim uzun zamandır özel hayatım yok. Olsa bunda çekinecek bir şey yok ve söylerim. Ama inanın yaşadığım bir şey (ilişki) yok” dedi. Gazetecilerin “Gülben Ergen'in kalbi boş diyebilir miyiz?” sorusuna ise “Aynen öyle” yanıtını verdi.

Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e 'acı biber'li gönderme İlginizi Çekebilir Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e 'acı biber'li gönderme Ece Erken, şarkıcı Gülben Ergen'in kendisi hakkındaki ifadelerine sert çıktı İlginizi Çekebilir Ece Erken, şarkıcı Gülben Ergen'in kendisi hakkındaki ifadelerine sert çıktı

 

Gülben Ergen'e tehdit mesajı: 'AKP'li kocadan ayrılmayacaktın' İlginizi Çekebilir Gülben Ergen'e tehdit mesajı: 'AKP'li kocadan ayrılmayacaktın'