Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen bazılarına kırmızı biber sürecek
Gülben Ergen bazılarına kırmızı biber sürecek
Şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mağazada takı bakarken görüntülenen sanatçı kendisine yöneltilen soruları cevapladı.
Magazin 15 Aralık 2017 - 12:32

Nişantaşı'na yılbaşı alışverişine çıktığını belirten Gülben Ergen; “Çocuklarla beraberdik, onları eve yolladım şimdi tek başıma tur atıp alışveriş yapıyorum” dedi.Yeni single’ıyla ilgili olarak kendisine yöneltilen soruya “Sezen Aksu'nun hangi şarkısı kötü olmuş ki single güzel olmasın. Öncelikle Sezen Aksu’ya çok teşekkür ediyorum. Beni çok heyecanlandıran ve enerjik bir şarkı yaptı” diye cevap verdi.

“ÜSTÜNE ALINAN İLLAKİ OLUR”

Gazetecilerin, “Şarkının sözleri sanki birilerine mesaj  içeriyor” sorusuna gülümseyen Ergen; “Hiç öyle bir şey yok. Benden öyle bir laf duyamazsınız ama şarkıyı kim nasıl yorumlarsa yorumlasın. Ayrıca ben bu şarkıyı geçtiğimiz yaz Sezen Aksu'dan aldım” karşılığını verdi.

BAZILARINA KIRMIZI BİBER SÜRÜLECEK

Kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle sabah magazin programlarına RTÜK tarafından kesilen cezaları da değerlendiren Ergen; “RTÜK çok önemli bir ceza kesti. Çok uzun bir süreçti bu ve oldukça uzun bir süre beklemiştik. Daha hukukla ilgili pek çok güzel haberler duyacaksınız. Bazılarının ağzına kırmızı biber sürülecek” dedi.

 

GÜLBEN ERGEN'İN KALBİ BOŞ

Özel hayatınız çok konuşuluyor sorusuna ise Gülben Ergen; “Benim konuşulacak özel bir hayatım yok. Hayatımda hiç olmayan şeyleri siz konuşuyorsunuz. Benim uzun zamandır özel hayatım yok. Olsa bunda çekinecek bir şey yok ve söylerim. Ama inanın yaşadığım bir şey (ilişki) yok” dedi. Gazetecilerin “Gülben Ergen'in kalbi boş diyebilir miyiz?” sorusuna ise “Aynen öyle” yanıtını verdi.

 

Son güncelleme: 15:02 - 15.12.2017