Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen: “Ben hep duyarlıydım”
Gülben Ergen: “Ben hep duyarlıydım”
Şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen, Zorlu PSM’de gerçekleşen Çocuk Sanat Festivali kapsamında bir kitap mağazasının düzenlediği söyleşiye katıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Şubat 2019 - 09:42

Festival kapsamında Doğu'dan gelen 150 çocukla buluşan Ergen, sahnede çocuklarla keyifli dakikalara imza attı. Çocuklarla tek tek yakından ilgilenen, sorular sorup sohbet eden Gülben Ergen, çocukların isteğini kırmayarak ‘Sürpriz’ şarkısını da seslendirdi. Basın mensuplarıyla konuşan Ergen; “Çocuklara dokunmak, çocuklarla sohbet etmek bana çok iyi geliyor. Çocuk ve müzik beni iyileştiriyor.

“BEN HEP DUYARLIYDIM”

Şimdi 39. anaokulumuzu Diyarbakır'da açılacak gibi görünüyor inşallah. Ben anne olduktan sonra daha duyarlı oldum diyemeyeceğim çünkü hep duyarlıydım. Benim için çocuğun dili dini ırkı tuttuğu takım siyasi görüşü hiç böyle bir şey yok… Çocuk iyidir saftır katıksız bir iyilik içerisindedir tartışılmaz. Yaşam maalesef çocuğa zorluklar ve mecburiyetler katar. Bunun içerisinde maalesef yoktuk, hasret, sahip olamamak, eğitim alamamak gibi eşitsizliklerle harmanlanır “ dedi.