Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen: Benim ölümümü seyrettiler!
Gülben Ergen: Benim ölümümü seyrettiler!
Şarkıcı, oyuncu Gülben Ergen ilk kez Seda Sayan'ın programına katıldı ve özel hayatına dair yaptığı açıklamalarla magazin gündemine damga vurdu.
Magazin 9 Ocak 2018 - 07:40

Seda Sayan’ın sunduğu programın ilk bölüm konuğu olan Gülben Ergen yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Ergen, düşmanlarına resmen gövde gösterisi yaptı.

gulben-ergen-ic-2

Ergen, Seda Sayan’ın “O dönemde neden sustun?” sorusuna şöyle cevap verdi: “Susmak da bir cevaptı aslında. Susarak konuştum. Yangının orta yerinde sadece sana bağlandım. Bir haykırmaydı. Bir ringde dokuz kişiyle savaşamazsın. O kadar çok yerden saldırı geliyordu ki… Ben sessiz kaldım, şarkımla çıktım. Her yerden saldırdılar. Hep sabır çok sabır… Haklının yanında hak var, haksızın yanında şeytan. Ben sustum sabrettim. Bak şimdi ne oldu? Senin programına göbek atarak çıktım. Ben dostumun programına geliyorum. Sadece benim sınavım değildi… Gücü başkasının sırtına dayanarak alırsan, düşersin… Hangisinin neyine cevap vereceksin… Benim ölümümü seyrettiler…”

gulben-ergen-ic

 

Son güncelleme: 07:59 - 09.01.2018