Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen, “Mustafa ile pazarlıkla hallettik” açıklaması
Gülben Ergen, “Mustafa ile pazarlıkla hallettik” açıklaması
Şarkıcı Gülben Ergen, çocuklarının sömestr tatilinde babaları Mustafa Erdoğan'da kaç gün kalacaklarını pazarlıkla hallettiklerini söyledi. 
Emre ÇEVİK
Magazin 20 Ocak 2019 - 09:32

Önceki gün Etiler'de çocuklarıyla yemek yiyen Gülben Ergen, “Çocukları karne yemeğine getirdim. Karne hediyeleri de değişti benden online oynadıkları oyun için para yüklemesi istiyorlar. Dün de büyük oğlanın doğum günüydü. Ben de sevgililer gününde onlardan hediye istedim” dedi. Geçtiğimiz gün oğullarının doğum gününde eski eşi Mustafa Erdoğan'la da bir araya gelen Ergen “Bu adetimiz, 12 senedir hiç değişmedi. Olması gereken bu. Anne babalar boşanamaz ve ayrılamazlar. Kadınlar ve erkekler hayatlarında ayrılırlar. Biz de biraz sonra babalarıyla da birlikte sinemaya gideceğiz. Bu on beş günlük tatili büyük pazarlıkla dört gün sende beş gün bende… sen Uludağ'a mı götürürsün ben anneme mi götüreyim gibi pazarlıklarla hallettik” İfadelerini kullandı.

BURAK ÇOK İYİ YAPMIŞ

Öte yandan Ergen, Burak Özçivit'in Kuveyt'te 80 kadınla ücret karşılığı yemek yemesi hatırlatılınca da “Oh iyi yapmış. Çok güzel olmuş. Tatlı niyetine… Heyt kardeşim benim! Destekliyorum çok güzel hareket” sözleriyle oyuncuyu destekledi.