Gülben Ergen, “Mustafa ile pazarlıkla hallettik” açıklaması

Şarkıcı Gülben Ergen, çocuklarının sömestr tatilinde babaları Mustafa Erdoğan'da kaç gün kalacaklarını pazarlıkla hallettiklerini söyledi. 

Gülben Ergen, “Mustafa ile pazarlıkla hallettik” açıklaması

Önceki gün Etiler'de çocuklarıyla yemek yiyen Gülben Ergen, “Çocukları karne yemeğine getirdim. Karne hediyeleri de değişti benden online oynadıkları oyun için para yüklemesi istiyorlar. Dün de büyük oğlanın doğum günüydü. Ben de sevgililer gününde onlardan hediye istedim” dedi. Geçtiğimiz gün oğullarının doğum gününde eski eşi Mustafa Erdoğan'la da bir araya gelen Ergen “Bu adetimiz, 12 senedir hiç değişmedi. Olması gereken bu. Anne babalar boşanamaz ve ayrılamazlar. Kadınlar ve erkekler hayatlarında ayrılırlar. Biz de biraz sonra babalarıyla da birlikte sinemaya gideceğiz. Bu on beş günlük tatili büyük pazarlıkla dört gün sende beş gün bende… sen Uludağ'a mı götürürsün ben anneme mi götüreyim gibi pazarlıklarla hallettik” İfadelerini kullandı.

BURAK ÇOK İYİ YAPMIŞ

Öte yandan Ergen, Burak Özçivit'in Kuveyt'te 80 kadınla ücret karşılığı yemek yemesi hatırlatılınca da “Oh iyi yapmış. Çok güzel olmuş. Tatlı niyetine… Heyt kardeşim benim! Destekliyorum çok güzel hareket” sözleriyle oyuncuyu destekledi.

Mustafa Uslu: Burak Özçivit'ten özür dileme gerekçem... İlginizi Çekebilir Mustafa Uslu: Burak Özçivit'ten özür dileme gerekçem...