Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen oğluna oklavayı verdi.
Gülben Ergen oğluna oklavayı verdi.
Gülben Ergen oğluyla birlikte mantı yaptı.
Magazin 25 Nisan 2016 - 07:21

Erkek çocuk annesi Gülben Ergen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla erkek çocuk annelerine adeta mesaj gönderdi. Ataerkil yapının sonucu erkek çocuklarını el üstünde tutan ve hiçbir işe karıştırmayan zihniyete karşı çıkan Ergen, oğlu Güney’le mantı yaparken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Oğlunun elinde oklava hamur açarken çektiği bir kareyi de paylaşan Gülben’in satırları şöyle:

“Yok öyle ağam paşam diye erkek evladı yetiştirmek. Hamurunu açarız, şeklini veririz, pişerken başında bekler, kıymet vere vere, değerini bile bile tüketiriz. Forması üzerinde olsa bile. Erkekler annelerine, arkadaşlarına, büyüyünce eşlerine yardım eder Güney…Şimdi benim eşim yok, sana edeyim bari. Tamam haydi bakalım #EvMantısı ‘yoğurtta sarımsak olmasa olur muymuş?’ Azıcık acı oluyormuş muş. Olmaz dedim.Yakışanın hakkını vermek lazım. Az koyduk #sarımsaklı ya bayıldı. #bizdepazar #evhali #mutfak Barış Zirvesine bizim evde yaşamımızla devam ediyoruz.