Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen: Yüreğime ışık düşmüş, aşk düşmüş
Gülben Ergen: Yüreğime ışık düşmüş, aşk düşmüş
Yaşadığı aşklar hakkında sarf ettiği edebi sözlerle haber olan şarkıcı Gülben Ergen, yeni yelken açtığı aşkı hakkında da geleneğini bozmadı.
Magazin 24 Nisan 2018 - 15:36

Kısa bir süre önce yapımcı Burak Törer’le aşk yaşamaya başlayan Gülben Ergen bu aşkını bir süre gizli tutsa da Törer tarafından yapılan sosyal medya paylaşımları bu ilişkiyi ele vermişti. Son olarak Burak Törer başbaşa yenilen bir akşam yemeğinini ardından çektiği selfieyi paylaşmış ve bu ilişki resmiyete dökülmüştü.

GÜLBEN’DEN AŞK DOLU SATIRLAR

Yaşanan aşk böylesine ayan beyan ortaya çıkınca Gülben Ergen cephesinden bir paylaşım geldi. Önceki ilişkileriyle ilgili yazdığı edebi ifadeler yüklü satırlarıyla tanıdığımız Ergen yine geleneğini sürdürdü ve şu ifadelere yer verdi: “Mutsuzluğa ortak olmayı seçmek yerine, mutluluğu paylaşmak daha sıcak ve sevgi doludur. Ben tek başıma çok ağladım. Kimseye verilemeyecek hesabım yok. Acılar, haksızlıklar, iftira, hakaret, ve dahasını bana el birliği ile yaşatan herkes hesabını hukukla ödedi, ödemeye devam edecekler. Şimdi sahnem, konserlerim, işlerim hızla ışıldarlarken, bir de yüreğime ışık düşmüş, aşk düşmüş… Sen ne güzelsin hayat… Sabrını ölçtüğüne hep mi ödül verirsin? Sen ne özelsin sabır, şükür, hak, ilahi adalet… Zift karası yüreklerin tadamadığı, tanımadığı duyguların temizliği ile ve sonsuz bir güçle selamlıyorum dostumu, düşmanımı! Hoşgeldin bahar”