Gülben Ergen’den Erhan Çelik’e ‘acı biber’li gönderme

Şimdilerde Sezen Aksu imzalı 'Yansın Bakalım' şarkısıyla gündemde olan Gülben Ergen'den mahkemelik oludğu eski eşi Erhan Çelik'e gönderme.

Gülben Ergen’den Erhan Çelik’e ‘acı biber’li gönderme

28 Eylül 2014'te Şirince'deki bir dağ evinde dostlar arasında yapılan sade bir törenle evlenen Gülben Ergen ile Erhan Çelik şimdilerde mahkemelik olmuş durumda. İki yıl süren evliliklerinin ardından karşılıklı hukuk savaşına giren çiftten Gülben Ergen’in, Sezen Aksu imzalı yeni single'ı ‘Yansın Bakalım’ ın sözleriyle eski eşe gönderme yaptığı öne sürüldü. Ergen, peş peşe verdiği röportajlarında ve paylaşımlarında şarkısının nakaratında geçen ‘acı biber’ imasıyla dikkat çekiyor. Şarkısında “Al sana en acı kırmızı biberi / Sürmeli o dil yansın bakalım” diyen Ergen, bugün yine sosyal medyadan kırmızı acı biberli paylaşım yaptı.

gulben-ic

ERHAN ÇELİK DÜĞÜN SABAHI PAYLAŞMIŞTI

Bu paylaşım, Erhan Çelik'in Gülben Ergen'le evlendiği günün sabahı el ele kahvaltı yaparken attığı tweet'i akıllara getirdi. Çelik, Gülben Ergen'le oturdukları masanın üstünde asılı olan acı biberlere atıfta bulunarak “Zeytin dallarının, bereketi bol dağların arasında öylece ipe dizili kalmış ‘acı' biberler… Bizden uzak, hep orada kalacaklar” yorumunu yazmıştı.