Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen’den Seda Sayan’a sevgi ve minnet dolu ifadeler
Gülben Ergen’den Seda Sayan’a sevgi ve minnet dolu ifadeler
Şarkıcı Gülben Ergen zor zamanlarında kendisine destek olan ve programına davet eden şarkıcı Seda Sayan hakkında övgü dolu sözler kullandı.
Magazin 11 Ocak 2018 - 07:48

Kısa bir süre önce Seda Sayan’ın programına katılan ve kendisine yapılan suçlamalar hakkında konuşan Gülben Ergen magazin gündemini adeta yeniden belirlemişti. Tartışmanın tarafları ve onların takipçileri Seda Sayan’a yüklenmiş ve Gülben Ergen’i haksız bir şekilde savunduğunu tarafsızlığını yitirdiğini iddia etmişlerdi. Konuyla ilgili bir süre sessizliğini koruyan Gülben Ergen sonunda sosyal medya hesabından Seda Sayan’a teşekkür satırları barındıran bir metin paylaştı.

gulben-ergen-sli

İşte Gülben Ergen’in Seda Sayan için yazdıkları: “İnsanın Seda Sayan gibi yürekli bir dostu olsun! Bu kadar kolay olamaz onu incitmek, işini ona yeniden öğretmek ve yargılamak! O kimseyi yargılamaz, sorgulamaz. Misafir kıymeti bilir ve sadece ağırlar… Beni değil, herkesi! Formatı eğlence, şarkılar, gülümsemek üzerine kuruludur. Dostluğunda da yoktur yargılamak! Yara sarar o, yaslan bana, gel omzumda ağla der. Başkalarının özel hayatını masaya yatırıp can yakarak kariyer peşinde koşmaz. Çınardır Seda Sayan kaybetmemek gereken yiğit ve dost bir kadındır. Şahane bir yayın yaptık birlikte! O istesin nicelerini yaparız yine! Yıllardır olduğu gibi… Dostluk, düşmanın alışık olmadığı ve sevmediği bir minnet ve vefa gerektirir. Ben Seda'ya Seda bana 20 yıldır hep dost olduk, öyle kalacağız. Elenenler elenir, kalanlar yola devam”