Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen’den şok karar!
Gülben Ergen’den şok karar!
Kısa bir süre öncesine kadar yeni şarkısının tanıtımı için yemek programlarında bile boy gösteren şarkıcı Gülben Ergen'den şok bir karar geldi.
Magazin 14 Ocak 2019 - 08:28

Özel hayatıyla magazin gündeminde kendisine yer bulan ancak ısrarla bu konuları konuşmak istemeyen Gülben Ergen, sosyal medya takipçileriyle olan etkileşimiyle dikkat çekiyor. Hesabını aktif olarak kullanan ve oğullarıyla geçirdiği keyifli vakitlere dair paylaşımlarda bulunan Gülben Ergen aldığı son kararı hesabından duyurdu. Kısa bir süre öncesine kadar şarkısının tanıtımı için pek çok mecrada boy gösteren ve röportajlar yapan Ergen bir süre için gözlerden uzakta olacağını açıkladı. Yeni bir şarkı üzerinde çalıştığını söyleyen Ergen aldığı kararla ilgili olarak şunları yazdı:

“Bir süre röportaj yapmama kararımı alıyorum, alıyorum, aldım… Sebep mi? Konuşmak yerine üretmek, şarkı söylemek. Yeni bir şarkının yakasından, boynuna doğru şahane bir yoldayım… Kokusu fırından süzülen taze bir sufle gibi yayılıyor. Ne zamana yetişir? Bilmem… Kimin şarkısı? Söylemem… Azıcık ip ucu? Şaşırtıcı!”