Gülben Ergen’in sevgilisi olduğu iddia edilen Tolga Duğles’in hapiste olduğu ortaya çıktı

Şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen'in yasak aşk yaşadığı iddia edildiği Tolga Duğles'in yaklaşık on gündür Kırklareli'de bulunan açık cezaevinde yattığı avukatı tarafından açıklandı.

Gülben Ergen’in sevgilisi olduğu iddia edilen Tolga Duğles’in hapiste olduğu ortaya çıktı

İzmirli iş adamı Tolga Duğles‘in hapiste yatma sebebi olarak nüfus cüzdanında usulsüzlük ve nitelikli dolandırıcılık suçu gösterilmişti. Ancak günün ilerleyen saatlerinde Duğles’in avukatından bir açıklama geldi ve dolandırıcılık iddiaları sert bir dille yalanlandı. İş adamının hapiste yatma sebebinin alkollü araç kullanmak ve ruhsatsız silah bulundurmaktan kaynaklandığını söyledi. Yaklaşık on gündür Kırklareli’nde cezaevinde yatan Duğles’in iki yıl yedi ay hapis cezasına çarptırıldığı da haberde yer almıştı.

GÜLBEN ERGEN’DEN SEVGİLİM YOK YANITI

Bu haberlerin ortaya çıkmasının ardından Gülben Ergen’in bir takipçisi şarkıcının Twitter hesabına “Sevgiliniz hapisteymiş, geçmiş olsun” mesajı attı. Bu mesajı fark eden Ergen’in yanıtı ise çok kısa ve net oldu. Gülben Ergen bu paylaşıma; “Sevgilim yok” şeklinde yanıt verdi.

Savcılık, Gülben Ergen için zorlama hapsi istedi İlginizi Çekebilir Savcılık, Gülben Ergen için zorlama hapsi istedi

 

Adı Gülben Ergen'le anılan Tolga Duğles'in, eşi Yasemin Duğles'e boşanma davası açtığı iddia edildi İlginizi Çekebilir Adı Gülben Ergen'le anılan Tolga Duğles'in, eşi Yasemin Duğles'e boşanma davası açtığı iddia edildi