Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen’in yeni sevgilisi Burak Törer kimdir? Burak Törer ne iş yapıyor, nereli?
Gülben Ergen’in yeni sevgilisi Burak Törer kimdir? Burak Törer ne iş yapıyor, nereli?
Gülben Ergen'in Burak Törer ile aşk yaşadığı iddiaları son günlerde magazin gündeminden düşmüyordu. Gülben Ergen konser çıkışı yaptığı açıklama ile Burak Törer ile aşk yaşadığını doğruladı. Peki Burak Törer kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Mesleği ne?
Magazin 16 Nisan 2018 - 14:35

Gülben Ergen’in yeni sevgilisi Burak Törer’in yaşı ve mesleği merak ediliyor. Yapımcı olan Burak Törer 48 yaşında. Haberimizden Burak Törer kimdir sorusunun yanıtını ve tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

KONSER ÇIKIŞI DOĞRULADI

Gülben Ergen, adının aşk dedikodularına karıştığı Burak Törer’le ilgili iddiaları doğruladı. Ergen, “Güzel düşünüyorum, iyiyim ve mutluyum” dedi. Geceye, Tuncel Kurtiz’in okuduğu ‘Tut Yüreğimden Ustam’ şiiriyle başlayan Ergen, alkış aldı. Şarkıcı, Mazhar Alanson’un ‘Yandım Yandım’ ve Mümin Sarıkaya’nın ‘Ben Yoruldum Hayat’ parçalarıyla konserine devam etti.
gulben-ergen-unlu-produktor-burak-torer-ile-ask-10748238_7530_m

BURAK TÖRER KİMDİR?

1970 yılında dünyaya gelen Burak Törer aslen Erzurum‘ludur. Törer, bugüne kadar Dantel, Evimin Erkeği, Sürgün Hayatlar, Makas ve Bir Nefes Yeter gibi dizi ve sinema projelerinin yapımcılığını üstlenmiştir.

Burak Törer’in Aydan Şener’in eski sevgilisi olduğu iddia ediliyor.