Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülçin Ergül’den Hepsi açıklaması
Gülçin Ergül’den Hepsi açıklaması
Hepsi grubundaki arkadaşlarıyla barışan Gülçin Ergül'den, samimi açıklamalar...
Magazin 2 Temmuz 2020 - 10:16

Şarkıcı Gülçin Ergül, önceki gün bir YouTube kanalına konuk oldu. Ergül, müzik sektöründe rekabetin çok fazla olduğunu söyledi.

“HEPSİ ARTIK YOK”

Ergül, “Hepsi grubu üyeleri olarak barıştınız. Yeni bir şarkı yapar mısınız?” sorusuna “Grup olarak arkadaşlığımız devam ediyor. Ama belirttiğimiz gibi herhangi bir çalışma yapmayacağız müzik anlamında. Zaten herkes kendi hayatında, kendi başarısına ulaşmış durumda. Herkes birbirini destekliyor.” cevabını verdi.

Ergül, ayrıca son dönemde müzik sektöründe tekdüze işlerin çıktığını ve insanların 90'lar şarkılarını dinlemekten bıktığını söyledi. Evlilikle ilgili şarkıcı, “Şu an evlenmek gibi bir kararım yok, zaten bir adayım da yok. O yüzden aday yokken de böyle bir şey konuşmama gerek de yok.” açıklamasını yaptı.

“ESKİ HALİMDEN ESER YOK ŞİMDİ”

Gülçin Ergül, yaptığı açıklamayla dikkat çekerken grubun başka bir üyesi Cemre Kemer de onların eski tarihli bir fotoğrafını paylaşarak dikkat çekici bir yorumda bulundu.

Bir süredir tatilde bulunan güzel şarkıcı bikinili bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Fit vücuduyla dikkat çeken şarkıcı Cemre Kemer’in paylaşımına çok sayıda beğeni geldi. Kemer yaptığı paylaşımına “O halimden eser yok şimdi” notunu düştü.

Son güncelleme: 12:02 - 02.07.2020