Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülden Mutlu, farklı ruh hallerini objektiflere yansıttı
Gülden Mutlu, farklı ruh hallerini objektiflere yansıttı
Uzun süredir magazin basınından uzak bir hayat yaşamayı tercih eden şarkıcı Gülden Mutlu, 'Kandırmışlar Aşk Diye' isimli yeni teklisini DMC etiketiyle sevenlerinin beğenisine sundu.
Magazin 1 Şubat 2019 - 09:37

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

‘Unutmamam Dedin’,’Soğuk Odalar’ ve ‘Yatsın Yanıma’ isimli şarkılarıyla müzik severler tarafından büyük beğeni toplayan ve şarkılarındaki performansıyla müzik dünyasında dikkat çekmeyi başaran Gülden Mutlu, yeni teklisini sevenleriyle buluşturdu.

FARKLI RUH HALLERİNİ OBJEKTİFLERE YANSITTI

Gülden Mutlu, söz ve müziğinin kendisine ait olduğu ‘Kandırmışlar Aşk Diye’ isimli yeni teklisinin klibinde 6 kostüm giydi ve kadınların farklı ruh hallerini, duygularını kamera karşısında yansıttı.

PAMUKLARA SARACAK

Özel hayatından çok yaptığı projelerle gündeme gelmek isteyen Gülden Mutlu, sosyal medya hesabından klibini sevenleriyle paylaştı. Mutlu’ya sevenleri klibinde yer alan pamuk sahnelerinden dolayı  ” Gülden Pamuklara Saracak” yorumunda bulundu.
gulden-mutlu-16