Güldür Güldür Show sezon finali izle (Güldür Güldür Show 118. son bölüm)

Güldür Güldür Show sezona veda etti. Dün akşam 118. yeni bölümü ile ekrana gelen komedi programı Güldür Güldür Show'un konuğu ise Ayşen Gruda idi. Güldür Güldür Show sezon finali izleyenleri yine gülmekten kırdı geçirdi. Bu muhteşem sezon finalini haberimizden tek parça olarak full izleyebilirsiniz. İşte Güldür Güldür Show sezon finali...

Güldür Güldür Show sezon finali izle (Güldür Güldür Show 118. son bölüm)

Güldür Güldür Show bu akşam sezon finali ile ekrana geldi. Ekranların en çok izlenen komedi programı Güldür Güldür Show, 118. bölümü ile sezona veda ederken Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Ayşen Gruda programa konuk olarak katıldı. Ali Sunal’ın yönetimindeki Güldür Güldür Show, usta oyuncu kadrosu ile tatil hazırlıkları üzerine skeçleri ile izleyicileri güldürmeye devam etti. Güldür Güldür Show’un muhteşem sezon finalini haberimizden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SEZON FİNALİ

Efsane kadrosu ile herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor.

Güldür Güldür Show ekibi Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal oluşturuyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SEZON FİNALİ KONUSU

Güldür Güldür Show’un efsane karakterleri sezon finali sonrası tatile gitmeye karar verirse neler olur? Eşofmanlı Şevket Hoca, doktor bulldog Mustafa, Bilal ve saf oğlu Bahadır, ben seni dinledim programı tartışmacıları Hüseyin ve Mesut daha onlarca efsane tipleme yaz tatilini nasıl değerlendirmeyi planlıyor olabilir? İlişkiler için ehliyet almaya ilişki ehliyeti kursuna gelen kursiyerler Mesut, Hüseyin ve Aysel amacına ulaşabilecek mi? Kurs hocaları Mehtap ve uzman Bilal hangi önemli konuları anlatıyor olacak? İlişki ehliyeti almak, araba kullanmak için ehliyet almaktan daha zor olabilir mi? Ana haber sunucusu Nezaket sevgilisinden ayrılırsa neler yaşanır? Nezaket ile birlikte haberleri sunan Hüseyin, hava durumu sunucusu İbrahim ve spor haberlerini sunan Fikri, Nezaket’in değişen medeni durumu karşısında neler yapacak? Uzun yıllar yurtdışında yaşayan ve yabancı sevgilisi Dilek ile beraber baba evine dönen İbrahim, aradığı huzuru bulabilecek mi? İzledikleri dizilerden etkilenen İbrahim’in anne babası İsmail ve Aysel ile kardeşi Mustafa neden tuhaf davranıyor olabilir? Ayşen Gruda’nın İbrahim’in evinde ne işi olabilir?