Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülin İyigün dizinin yeni bölüm çekimlerinde Pınar Altuğ’dan yastıkla dayak yedi
Gülin İyigün dizinin yeni bölüm çekimlerinde Pınar Altuğ’dan yastıkla dayak yedi
Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümünde Meltem, kocasını baştan çıkaran Tutku'yu yastıkla dövdü. Yeni bölüm çekimlerini Meltem'i canlandıran Pınar Altuğ paylaştı.
Magazin 26 Aralık 2017 - 13:25

Geride bıraktığımız günlerde Çocuklar Duymasın’da oynadığı Tutku rolü nedeniyle sokakta kendisine küfür edildiğini söyleyen oyuncu Gülin İyigün, rol gereği Haluk’u Meltem’in elinden alan kadın olarak dahil olduğu diziyle ilgili açıklamada bulunmuştu. “Sadece sokakta değil, sosyal medyadan da sürekli mesajlar geliyor. Eleştiriden öte yorumlar alıyorum. Çok özür dilerim ama küfürler havada uçuşuyor diyebilirim. Sokakta yürürken bir anda küfürlere maruz kalıyorum. Toplum olarak, Haluk ve Meltem'i o kadar benimsedik ki, Tutku herkesi rahatsız etti” sözleriyle dizinin seyircisi gözünde nasıl bir tepki aldığını açıklayan İyigün dizinin yeni bölümünde Meltem’den dayak yiyecek.

MELTEM YASTIKLA DÖVÜYOR…

Meltem dizide, Haluk ile boşanma kararı almıştı. Diziye yeni katılan Tutku, Haluk’u baştan çıkarmaya çalışınca Meltem kıskançlık krizine girdi. Yeni bölümde Meltem’in Tutku’yu yastıkla dövdüğü sahneler çekildi. Bu sahneleri sosyal medya hesabından paylaşan Pınar Altuğ bu hareketleriyle sokaktaki seyircinin de yüreğini ferahlatmış oldu.