Gülin İyigün: ‘Haluk’u baştan çıkardığım için küfür ediyorlar’

Yaşadığı reyting krizinden şimdilik kurtulmuş görünen Çocuklar Duymasın dizisine, Haluk'u baştan çıkartan kadın olarak dahil olan Gülin İyigün isyan etti.

Gülin İyigün: ‘Haluk’u baştan çıkardığım için küfür ediyorlar’

Çocuklar Duymasın’a Haluk’u baştan çıkarmaya çalışan kadın olarak dahil olan Gülin İyigün rolünden ötürü küfürlere maruz kaldığını söyledi. Reytinglerde geçmişteki başarısını yakalamaya çalışan Çocuklar Duymasın bitti bitecek derken, tam gaz yayınlanmaya devam ediyor. Diziye Tutku karakteriyle yeni dahil olan Gülin İyigün verdiği röportajda bazı şikayetlerini dile getirdi.

“HALUK VE MELTEM’İ BENİMSEMİŞLER”

‘Çocuklar Duymasın’ın kadrosuna Tutku karakteriyle dahil olan Gülin İyigün, “İnsanlar, Haluk ve Meltem’i nasıl benimsemişse, sokakta yürürken küfürlere maruz kalıyorum” dedi.

Çocuklar Duymasın'da şok gelişme; Evde başka kadınla yakaladı! İlginizi Çekebilir Çocuklar Duymasın'da şok gelişme; Evde başka kadınla yakaladı!

 

Çocuklar Duymasın'ın Tutku'su Gülin İyigün kimdir? Güzel oyuncu nerede doğdu ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Çocuklar Duymasın'ın Tutku'su Gülin İyigün kimdir? Güzel oyuncu nerede doğdu ve kaç yaşında?