Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 2. bölüm fragmanı! Gülizar 2. bölümde cenazede Gülizar’ın başına neler gelecek? Gülizar 1. bölüm izle…
Gülizar 2. bölüm fragmanı! Gülizar 2. bölümde cenazede Gülizar’ın başına neler gelecek? Gülizar 1. bölüm izle…
Yayın hayatına yeni başlayan ve ilk bölümüyle izleyicinin beğenisini kazanan Gülizar dizisinin ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Gülizar'ın ikinci bölümünde neler yaşanacak? Gülizar babasının cenazesine çiftliktekilerin tepkisine rağmen gidiyor. Gülizar 2. bölüm fragmanı...
Magazin 21 Ocak 2018 - 10:00

Ekranların yeni dizisi Gülizar’ın ilk bölümünün ardından Gülizar 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Gülizar dizisinin 2. bölümünde neler olacak sorusunu merakla araştıran dizi tutkunları için yeni fragmanda önemli ipuçları yer alıyor. Aşağıdan Gülizar’ın ikinci bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

GÜLİZAR 2. BÖLÜM FRAGMANI

GÜLİZAR DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Gülizar dizininin ekranlara gelen ilk bölümünde. İzmir'de kendi düşleriyle yaşayan Gülizar, bir anda büyük bir belaya bulaşır. Ölüm döşeğinde olan büyük çiftlik ve mandıraların sahibi Mehmet Rıfat, ailesine evlilik dışı bir kızı olduğunu ve onu da mirasına dahil ettiğini açıklar. Gülizar, peşindeki beladan kaçarken kendisini büyük bir servetin mirasçısı olarak bulur. Geçmiş yaşamı Gülizar'ı rahat bırakacak mı? Getirildiği güzel çiftlikte yeni, kalabalık ailesi onu nasıl karşılayacak?

GÜLİZAR DİZİSİ İLK BÖLÜM İZLE

GÜLİZAR DİZİSİ KONUSU…

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar'ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

Son güncelleme: 10:39 - 21.01.2018