Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 2. bölüm geniş özeti! Gülizar ilk bölüm izle!
Gülizar 2. bölüm geniş özeti! Gülizar ilk bölüm izle!
Kanal D'nin yeni dizisi Gülizar'ın yeni bölümünde tanımaya bile fırsat bulamadığı babasını kaybetmesinin ardından çiftlikte kalması neredeyse imkansız hale gelen Gülizar haklarını almak üzere adımlar atmaya başlıyor. İşte Gülizar ilk bölüm izle linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 27 Ocak 2018 - 12:36

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Şerif Sezer gibi önemli isimlerin yer aldığı Gülizar dizisinde yeni tanıdığı babasını kaybeden Gülizar büyük bir travma geçiriyor. Ancak haklarını almak isteyen Gülizar önemli adımlar atmaya başlıyor. İşte 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ayrıntılar…

gulizar2-4

GÜLİZAR 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK VİDEO

Murat, Gülizar’ı Sepetçi ailesinin baskısından korumayı başarabilecek mi? Veysel, bu zamana kadar talihsiz hayatla mücadele eden Gülizar’ın artık daha iyi bir hayat yaşamasını ister. Bu konuda oğlu Murat’tan da destek almak ister.

Çiftliği çok seven Gülizar, geçmişinin aslında ne kadar değişik olabileceğine tanıklık eder. Murat, Mehmet Bey’in dileğini Gülizar ile paylaşır. Murat, Sepetçi ailesine karşı Gülizar’ı koruyabilecek mi?

gulizar2

Bu arada İzmir'den kaçarken geride bıraktığı Suzan ve Fettah için de büyük endişe duymaktadır. Fettah ise yaralı halde yattığı hastanede bile boş durmamakta, Şerif ve Teksoy'u zora sokacak hamleler yapmaktadır.

Murat, aileyi karşısına almak pahasına da olsa kendisine emanet edilen Gülizar'ı korumaya kararlıdır.

GÜLİZAR İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Gülizar 20 Ocak Cumartesi günü yayınlanan 1. Bölümde, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar'ın ve başarılı veteriner hekim Murat'ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarıldı…Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o  aleme yar etmeyecektir.

gulizar2-6

Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar'ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin bel kemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

GÜLİZAR İLK BÖLÜM İZLE

 

gulizar2-3
Son güncelleme: 00:08 - 27.02.2019