Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 3. son bölüm izle
Gülizar 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 3. son bölüm izle
Gülizar 3.son bölüm Kanal D'de yayınlandı. Çağan Irmak'ın yeni dizisi Gülizar'ın başrolünde Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Gülizar dizisinin son bölümünde Murat ile Gülizar yakınlaşmaya başlıyor. İzleyiciler Gülizar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Gülizar dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 3 Şubat 2018 - 23:40

Kanal D’nin yeni dizisi Gülizar’ın yönetmen koltuğunda Çağan Irmak, başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah ile Ömer Berk Cankat yer alıyor. Murat ile nişanlısı Mine nişan atıyor öte yandan Gülizar ile Murat yakınlaşmaya başlıyor. İzleyiciler Gülizar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Gülizar dizisi hakkında son gelişmeler…

GÜLİZAR 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Gülizar'ın Suzan'ı kurtarmak için Murat'la birlikte İzmir'e gittiği haberi çiftliğe bomba gibi düşmüştür. Mine, Murat'a çok öfkelidir ve sözü atmaya karar verir.  Murat'ın geçmişlerini öğrenmesinden korkan Gülizar, Suzan'ın kurtarılması planından onu var gücüyle uzak tutmaya çalışır.

Murat, Gülizar yüzünden hiç bilmediği bir alem ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. İzmir operasyonu Gülizar ve Murat'ın birbirlerini daha yakından tanımalarına yol açacaktır.

 
GÜLİZAR SON BÖLÜM

GÜLİZAR DİZİSİNİN HİKAYESİ

Gülizar (25) İzmir'in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan'la (40) birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır.

Suzan, Şerif'in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif'in gözü Gülizar'dadır. Suzan'dan Gülizar'ı pavyona getirmesini ister. Gülizar'ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey'dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir.
Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir.

 

Çiftliğin kâhyası ve Gülizar'ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel'in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat'ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat'a duyduğu aşkla sarsılacaktır.

Son güncelleme: 00:06 - 04.02.2018